Квартира має роздільне планування та косметичний ремонт. Санвузол суміжний. Балкон засклений металопластиком. Опалення централізоване. Гаряча вода централізована. Є газ. Автономність при блекауті забезпечується роботою ліфта, опалення та водопостачання. Квартира здається з меблями, включаючи двоспальне ліжко, шафу та кухонні меблі. З побутової техніки є холодильник, плита та пральна машина. Також встановлено бойлер. Орендна плата становить 7500 грн. плюс комунальні послуги та комісія. Квартира буде вільна після 21 квітня. Прохання до агентів не турбувати. Тип будинку: Чешка. В будинку працює ліфт. Поряд з будинком розташовані магазини, маркет АТБ, ринок та аптеки. Хороша транспортна розвязка. Вікна квартири виходять у двір. Квартира чиста та затишна, є все необхідне для проживання.

Здам 1 к. квартиру  з косметичним ремонтом

Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт у житловому стані. Система опалення централізована. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику та вивіз відходів. Квартира укомплектована всією необхідною технікою та меблями для проживання родини, зокрема холодильником, варильною панеллю, праскою та пральною машиною. Також є меблі на кухні. Оренда квартири. Прохання ріелторам не турбувати. Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-і. У квартирі є балкон та лоджія, ванна, ліфт. Район Богунія. Квартира має балкон та велику кімнату.

владелец
Оренда 1к квартири

Планування квартири роздільне. Ремонт авторський проект. Система опалення централізована. Автономність при блекауті: працює інтернет, працює ліфт, працює водопостачання, працює опалення. Квартира здається з меблями. Домашні улюбленці: Ні 🥺, Так, інша тваринка 🦕. Можлива оренда для сімї та для ЗСУ. Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-і. Поруч знаходиться пята школа. Всі зручності в наявності.

Центр Богунія, оренда однокімнатної квартири.

Сдам 2 комнатную квартиру в хорошем состоянии (Богунский р-н, ул. О. Клосовского). Есть вся необходимая мебель ( кровать двуспальная, два шкафа, тумбочки, комод). Техника: телевизор, стиральная машинка автомат, бойлер, холодильник, варочная поверхность. Квартира расположена в 3 минутах ходьбы от остановки, детской поликлиники, садик, две школы №5 и №27. Рядом два маркета : АТБ и Билла, а также рынок. На длительный срок, порядочным жильцам, без животных.

Олександра Клосовського вул., 8
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира має роздільне планування та євроремонт. Вона повністю готова до заселення. Система опалення в квартирі індивідуальна газова. Є всі необхідні лічильники. Квартира здається з меблями. З побутової техніки є електрочайник, холодильник, мікрохвильова піч, духова шафа, плита та пральна машина. Також є телевізор та Wi-Fi. Пропозиція від ріелтора. Квартира вільна та повністю готова до заселення. Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Передбачено паркувальне місце. Квартира розташована в районі ринку. Поруч ліс і річка для щоденних прогулянок. Дуже зручне розташування з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, транспорт, ринок, усе необхідне для комфортного проживання — в пішій доступності. Квартира вишукана, в стилі прованс. Комфорт включає ванну. Є все для комфортного проживання.

Здам квартиру в районі ринку Хмільники з ремонтом

Выберите расположение квартиры

Ищите квартиру по локации