Без комісії. Від власника здається стильна 2-кімнатна квартира в самому центрі столиці — простір, де сучасність поєднується з тишею та відчуттям внутрішнього комфорту. Квартира розташована в новому будинку та пропонується вперше — абсолютно новий, щойно завершений дизайнерський ремонт, у якому ще ніхто не проживав. Інтер’єр наповнений світлом і гармонією. Всі меблі виготовлені під індивідуальне замовлення, створюючи цілісний, естетичний і функціональний простір. Квартира повністю укомплектована якісною технікою провідних виробників: індукційна плита, духова шафа, посудомийна машина, місткий холодильник, кондиціонери на охолоджене та підігрів, пральна машина та телевізор — усе готове для комфортного проживання. Санвузол оснащений теплою підлогою, великою ванною (180 см), окремою душовою зоною та бойлером на 100 л, що забезпечує комфорт у будь-який час. Простора гардеробна передбачає місце для міжсезонних речей і валіз, а також окрему скляну секцію для зберігання сумок і взуття. У спальні — велике ліжко 180×200 см і вбудований місткий гардероб, що створює атмосферу затишку та спокою. Вітальня облаштована зручним м’яким диваном, телевізором і декоративним столиком — ідеальний простір для відпочинку. Кухня — вбудована, стильна та функціональна, зі столом розміром 140×80 см. Тепла підлога. Окремою перевагою є відкритий балкон — ідеальне місце для ранкової кави чи спокійних вечорів із видом на місто. З вікон відкриваються приємні краєвиди на місто, що додають простору особливого настрою в будь-який час доби. Для додаткового комфорту встановленні домофон, оптоволоконний інтернет та сигналізація Ajax. За потреби можлива оренда паркомісця в підземному паркінгу. Житло розташоване в сучасному житловому комплексі закритого типу з цілодобовою охороною. Для мешканців передбачена власна територія для прогулянок, 2 рівня підземного укриття, а також генератор, що забезпечує безперебійну подачу води, тепла та роботу ліфтів. Локація — одна з ключових переваг цієї квартири. У будівлі поруч із ЖК розташований супермаркет NOVUS, що робить щоденні покупки максимально зручними. У пішій доступності (2–10 хвилин) — аптеки, відділення Нової Пошти та ресторани на будь-який смак. Безпосередньо на території комплексу є поштомат для мешканців, стоматологічна клініка, клініка естетичної медицини, затишні кафе, студія краси та квітковий магазин — усе, що потрібно для комфортного ритму життя, буквально поруч із домом. Квартира ідеально підійде для тих, хто цінує якість, естетику та спокій. Розглядаються орендарі без шкідливих звичок, без тварин. Офіційний договір, оплата по курсу на розрахунковий рахунок.

владелец
генератор
None 2500.0 USD

Комфортна двокімнатна квартира у відмінному стані від господаря Повністю укомплектована технікою, меблями та посудом. Підʼїзд з кодовим замком. Газова плита Бойлер Кондиціонер Сигналізація Двір з закритою територією - паркомісця під вікнами Бомбосховище у сусідньому будинку До метро 100м БЕЗ ДОМАШНІХ ТВАРИН

владелец
None 19000.0 UAH

Власник!!! Пропонується квартира в сучасному ЖК Уно Сіті Хауз. Є генератор! Підземний паркінг! По вулиці Олени Теліги, метро Дорогожичи - 300 метрів. Поруч магазин Розетка, Нова Пошта, магазини, невеличкий продуктовий ринок. Кухня-вітальня - вбудований холодильник, варильна поверхня, духова шафа, поскдомийна машина. Диван, телевізор. Спальня - двухспальне ліжко, велика шафа для зберігання речей. Ванна - велика ванна, сушка для рушників. Передпокій - лавка, окремо гардеробна, пральна машинка с сушаркою, бойлер. Звільняється 7 червня .

владелец
генератор
None 30000.0 UAH

Квартира у будинку 2009 року з закритою територією та парковкою. Розташована в зеленій зоні Татарки, навпроти школf. До Лук’янівки — 15 хвилин пішки, поруч зупинка маршрутного таксі №31. Квартира оснащена індивідуальними лічильниками тепла. Є гардеробна кімната, диван, телевізор, шафа-купе, бойлер, пральна машина, два кондиціонери. Кухня обладнана електричною плитою, холодильником і набором посуду. Власник, Оплата — перший місяць плюс застава у розмірі однієї місячної орендної плати.

владелец
None 20000.0 UAH
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

З переваг квартири: індукційна варильна поверхня, посудомийна машина, пральна машинка з функцією сушки, 2 інвенторні кондиціонери, мякий ортопедичний матрац з різними рівнями жорсткості, підлога з підігрівом по зонах на кухні, коридорі та у ванній, робот-пилосос, посуд, штори блекаут у спальні. При потребі можливе доукомплектування. Оренда від власниці. Оплата перший місяць + завдаток Валентина +380931047268

владелец
None 33000.0 UAH

Оренда 1к квартири м. Дорогожичи Сдам в оренду 1к квартиру розташовану на високому 1 поверсі 5ти поверхового цегляного будинку за адресою вул. О. Теліги, 3-В. В квартирі косметичний ремонт, жилий стан, чисто і охайно. Все є для комфортного проживання. У пішій доступності знаходяться об’єкти соціальної інфраструктури (магазини, пошта, відділення банку, аптеки і інші). До метро Дорогожичі 15 хвилин пішки. Відмінна пропозиція для тих, хто шукає зручне житло у Києві. Пропозиції щодо ціни без перегляду не розглядаються. Легше працювати з експертом! Телефонуйте! Комісійні АН 50% сплачує орендар + першій місяць та страховий депозит в розмірі ціни одного місяца! За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером телефона. Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги в купівлі квартир за державними програмами: 1) єОселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертификат на зруйноване житло (єВідновлення) Юридична консультація щодо придбання нерухомості, попередній прорахунок витрат при купівлі житла, для наших клієнтів безкоштовно! З повагою, ваш надійний партнер в світі нерухомості АН Ideal Home!

Олени Теліги вул., 3-В

Вітаю! Мене звати Дмитро, менеджер з оренди квартир. Агентство нерухомості THE Capital Пропоную розгянути квартиру в оренду. Переглянути всі оголошення автора. Локація: історичний центр, Золоті Ворота, Університет новий жк бізнес класу Ярославів Град Центральний район міста: Бульварно - Кудрявська Квартира 50 м2, 9 поверх У квартирі виконаний сцчасний ремонт, повністю укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою. В будинку: підземний паркінг, генератор на ліфт. Лаунж зона, парк з кафе Будинок розташований в самому центрі ділової столиці, консьєрж сервіс 24/7, територія, що охороняється, підземний паркінг. Розвинута вся необхідна інфраструктура, зручна транспортна розвязка. Новопечерские липки Агентство нерухомості the Capital Запис на перегляд 24/7: повідомлення вайбер, телеграм, олх або телефонуйте за вказаним номером телефону.

генератор
Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 17

Перша здача 1-кім. квартири у ЖК Manhattan, Берестейський проспект 11 корпус 2. Головна перевага — квартира обладнана резервним живленням Deye, що забезпечує комфорт навіть під час відключень електроенергії. А також великий гардероб! 13 поверх із 36 У будинку встановлені генератори — працюють ліфти, є водопостачання та опалення. Квартира абсолютно нова — ще ніхто не проживав. Планування продумане для комфортного життя: окрема спальня, відгороджена стильним склом велике двоспальне ліжко простора кухня-вітальня з додатковим спальним місцем велика гардеробна кімната балкон із затишною chill-зоною Кухня повністю укомплектована всією необхідною технікою: посудомийна машина холодильник обідня зона великий телевізор Сучасний ремонт, стильний інтер’єр та продуманий простір — квартира ідеально підійде для однієї людини або пари. Дозволяється проживання з тваринками, деталі обговорюються індивідуально. Є детальний відеоогляд! Телефонуйте або пишіть для перегляду.

генератор
Берестейський просп. (Перемоги), 11 к2

Без комісії! Пропонується в оренду абсолютно нова квартира 1-кімнатна квартира у інноваційному ЖК бізнес-класу UNIT Home. Вишуканий ремонт, у якому продумано все так, щоб орендар почував себе максимально комфортно. Будинок А05. Для зручного зберігання речей була зроблена величезна шафа, та по всій квартирі розмістили багато просторих комірок для зберігання. В квартирі встановлено: - Пральна машина - Посудомийка - Кондиціонер - Тепла підлога - Сучасна кухонна техніка Будинок новий, доглянутий, зі стильним підʼїздом та новітнім ліфтом. Закритий внутрішній двір з зоною відпочинку, гральним майданчиком та тапчанами. Поруч ресторани, кафе, продуктові магазини, барбер шопи, салони краси, падел корти. Ця квартира довго не чекатиме, тому телефонуйте сьогодні, щоб не почути завтра - «Здано»! Будемо раді бачити вас на перегляді❤️

Ґарета Джонса вул. (Сімї Хохлових), 12-В

Відмінна 1-кімнатна квартира в новому будинку м. Дорогожичі. вул. Бакинська 37г. Кухня з вбудованою побутовою технікою. Укомплектована меблями: 2х спальне ліжко, розкладний диван, шафа-купе і побутовою технікою: холодильник, керамічна плита, духова шафа, пральна машина, телевізор, кондиціонер, бойлер, проведені кабельне ТБ і інтернет. Санвузол суміщений в сучасному кахлі, ванна. Відмінна інфраструктура: школа, супермаркет, метро, дитячий сад, поліклініка, парк і транспортна розвязка, до м. Дорогожичі - 15 хвилин пішки. Вартість оренди: 18000 грн КОД обєкту: № 11192589

Бакинська вул., 37-Г

Пропонується довгострокова оренда двокімнатної квартири з новим ремонтом по вул. Бульвар Шевченка 2, що знаходиться у самому центрі міста, навпроти Бессарабського ринку. Поруч з метро Театральна, • Площа українських героїв (Льва Толстого) та станції метро Хрещатик. Загальна площа квартири становить 45м. Розташована на 6-му поверсі 7-поверхового будинку і має двостороннє розташування. Спальня з балконом та вітальня виходить на бул. Шевченка з видом на ТЦ Арена, Бессарабский ринок, а кухня та ванна виходять у внутрішній двір будинку з видом на ЦУМ. У квартирі є все необхідне для повноцінного та комфортного проживання. Нова кухня та нові меблі, утеплені стіни, Нове двоспальне ліжко з матрасом, шафи-купе, новий розкладний диван, холодильник з морозильною камерою, газова плита, мікрохвильова піч, витяжка, пральна машина, бойлер та кондиціонери. Завдяки розташуванню у центрі міста, навколо будинку знаходяться усі необхідні для комфортного життя обʼєкти інфраструктури: кавярні, ресторани, бари, магазини, освітні заклади, парки та інші зони відпочинку, ТРЦ, Метроград, та багато іншого. без комісії

Тараса Шевченка бульв., 2

Здам охайну 1 к квартиру в зручному місці Шевченківського району. Вул. Довнар Запольського, 4А Квартира розташована на 5-му поверсі, цегляної пʼятиповерхівки. Дуже світла та приємна квартира. Оновлений ремонт, нові кухонні фасади, нова шафа купе. Є вся необхідна побутова техніка: газова поверхня, холодильник, мікрохвильова піч, витяжка, електрочайник, пральна машинка, бойлер, телевізор. Вже готова до переглядів і оренди. Вартість 15500/міс+ комунальні платежі. 15500 грн страховий депозит. Комісія 50%

Митрофана Довнар-Запольського вул., 4-А

Оренда просторої квартири в ЖК «Затишний» – вул. Степана Руданського, 3А Пропонується в довгострокову оренду стильна та функціональна квартира в сучасному житловому комплексі «Затишний» у Шевченківському районі Києва. Будинок розташований поруч із метро Сирець, Дорогожичі та Берестейська, серед зелених парків і зручної міської інфраструктури. ✨ Переваги квартири: Простора кухня-вітальня для комфортного відпочинку та прийому гостей Дві окремі спальні Зручне та продумане планування Сучасний ремонт у світлих тонах Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою Багато місць для зберігання речей 🏢 Переваги будинку та комплексу: Генератор – під час відключень працюють ліфти, є вода та опалення Закрита територія з охороною та відеоспостереженням Консьєрж-сервіс Підземний та гостьовий паркінг Кав’ярні, магазини, салони краси, клініки та спортивні студії на території комплексу 🌳 Поруч знаходяться парки «Сирецький», «Нивки» та «Дубки», що робить локацію ідеальною для прогулянок, занять спортом та відпочинку на природі. #667538

Степана Руданського вул., 3-А

Оренда трикімнатної квартири в престижному районі — вул. Івана Франка, 20 (Золоті Ворота) Пропонується простора трикімнатна квартира з функціональним плануванням: окрема кухня, вітальня, спальня та кабінет. Є балкон. Квартира повністю мебльована та оснащена всією необхідною побутовою технікою для комфортного проживання. Додаткові переваги: — закріплене паркомісце у закритому дворі — поруч облаштоване бомбосховище — престижна локація в історичному центрі міста

Івана Франка вул., 20

Здам в оренду однокімнатну квартиру ЖК Зелений Острів 2, вул. Сікорського 4Д Метро Берестейська. Біля посольства США Поверх 17/25. Ліфти працюють і при відключеннях світла Генаратор на ліфти, опалення і холодну воду. ЖК преміум класу, закритого типу, охорона, відеоспостереження, консьєрж, магазини, аптека, кафе на територіі, поряд 2 великих парки, 10 хв пішки до метро Берестейська. Кімната 17м2, кухня 11,5м2, великий санвузол 8м2, засклена лоджия, кондиціонер, мікрохвильова піч , пилосос і вся необхідна побутова техніка. Вартість оренди 18000 грн+кп. 18000 грн страховий депозит. Комісія 50%

Авіаконструктора Ігоря Сікорського вул. (Танкова), 4-Д

Генератор на ліфти, воду, опалення, інтернет. Стильна квартира, простора кухня-вітальня, спальня, гардеробна, суміжний санвузол, підігрів підлоги, бойлер швидкого нагрівання, прально-сушильна машина. Сучасні меблі, якісна побутова техніка, двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, зона відпочинку з розкладним диваном, місце для роботи, wifi, система кондиціонування, посудомийна машина. -ЖК "Manhattan city" рівень бізнес-класу, 5-пять ліфтів "KONE", презентабельна вхідна група, велике фойє з залою очікування, рецепція з охороною та відеоспостереженням. На 5-пятому поверсі озеленена прогулянкова площа 6000 кв.м по усьому периметру комплексу, с зонам відпочинку, та дитячим і спортивним майданчиком. Три рівні наземний паркінг, також гостьова парковка по території комплексу. -Метро КПІ "Політехнічний інститут", ТРЦ "Смарт-плаза", Фітнес-клуб з Басейном, 10 хвилин пішки.

Берестейський просп. (Перемоги), 11 к3

Пропонується в оренду на тривалий термін стильна однокімнатна квартира в ЖК «Посольський». Перша здача — квартира повністю укомплектована новими меблями та побутовою технікою. Функціональне планування включає простору кухню-студію у світлих тонах із зоною відпочинку та розкладним диваном, окрему спальню з великою шафою-купе та затишною лоджією відкритого типу, облаштованою під робочий простір. Панорамні вікна забезпечують багато природного світла та відкривають приємний вид. Для комфортного проживання квартира оснащена кондиціонерами, прально-сушильною машиною, посудомийною машиною, духовою шафою та телевізором. Також є додаткова лоджія. Будинок розташований на закритій охоронюваній території. Для мешканців передбачено підземний паркінг ( доступний як укриття) а поруч із будинком знаходиться наземний паркінг. Чудовий варіант для тих, хто цінує комфорт, сучасний дизайн та якість житла.

Жамбила Жабаєва вул. (Кузьминська), 7-Д

Пропонується в оренду простора 2-кімнатна квартира в сучасному ЖК «Багговутівський». Загальна площа — 83 м², комфортний 8-й поверх. Квартира має функціональне планування: окрема спальня, простора кухня, гардеробна кімната та ще одна кімната, яку власники готові дообладнати відповідно до потреб майбутнього орендаря — під дитячу або кабінет. Для вашого комфорту встановлено кондиціонери в кожній кімнаті та на кухні, посудомийну машину, а також систему підігріву підлоги в санвузлах, кухні, коридорі та на лоджії. У будинку передбачена автономність на випадок відключень електроенергії: працюють опалення, водопостачання та інтернет. Житловий комплекс із доглянутою територією та розвиненою інфраструктурою. Квартира чудово підійде для тих, хто цінує комфорт, простір і можливість адаптувати житло під власні потреби. Комісія 50%

Загорівська вул. (Багговутівська), 25

Пропонується в оренду стильна, світла та абсолютно унікальна квартира у ЖК Golden Park - одному з найзеленіших і найкомфортніших районів Київ. - Локація, яка працює на ваш стиль життя Поруч одразу три великі парки: Сирецький парк, парк Нивки (64 гектари з каскадними озерами) та Бабин Яр. Тиша, свіже повітря і водночас зручна логістика — метро Дорогожичі, Шулявська та Берестейська у пішій доступності. Про квартиру: 100 м продуманого простору 20-й поверх з панорамними видами на парки і місто 3 окремі кімнати + простора кухня-вітальня 38 м Висота стель 3 м - відчуття простору і повітря Дизайнерський ремонт + меблі під замовлення -Комфорт без компромісів Повністю укомплектована технікою (включно з посудомийкою та бойлером 100 л) Кондиціонери в кожній кімнаті Підігрів підлоги 2 повноцінні санвузли + гардеробна кімната -Важливо сьогодні — безперебійність У будинку є генератор: працюють ліфти, вода та опалення навіть під час відключень. - Рівень життя, який відчувається щодня Закрита територія з охороною та відеонаглядом Консьєрж-сервіс Підземний і наземний паркінг На поверсі лише одна квартира - максимум приватності - Родзинка, яка робить цю пропозицію особливою Ваша власна тераса 20 м з видом на парк - ідеальна для ранкової кави або вечірнього келиха вина. І вона виключно у вашому користуванні. - Поруч усе необхідне: супермаркети, банки, ринок, Посольство США в Україні, ЖК Зелений Острів, ЖК Берестейський, ЖК Манхеттен. #4514

генератор
Парково-Сирецька вул. (Тимофія Шамрила), 4-В

Пропонується в довгострокову оренду світла, охайна та повністю облаштована однокімнатна квартира в сучасному будинку ЖК «Сирецький Бояр» (Шевченківський район). Квартира розташована на комфортному 7 поверсі, має затишний інтерєр та укомплектована всім необхідним для якісного міського життя. Чудовий варіант для проживання 1-2 людей. Ключові переваги будинку та локації: — Енергонезалежність (Генератор): у будинку встановлено потужний генератор, що забезпечує стабільну роботу критичної інфраструктури комплексу під час вимкнень світла. Будинок під керуванням активного ОСББ — завжди чистота, порядок та швидке розвязання побутових питань. — Безпека та сервіс: у підїзді працює консьєрж, встановлено систему цілодобового відеоспостереження, що гарантує додатковий спокій та контроль доступу. — Зелена та затишна локація: будинок розташований у тихому місці, віддаленому від галасливих магістралей. У пішій доступності — розкішний Сирецький парк та парк «Дубки». — Відмінна логістика: усього 10–15 хвилин спокійної пішої прогулянки до станції метро «Сирець» (зелена гілка) та станції міської електрички. Комплектація та побут: Простір квартири організований максимально практично та містить повний набір меблів і техніки: — Меблювання: у кімнаті встановлено два зручні дивани (що дозволяє гнучко організувати спальні місця або зону відпочинку), місткі шафи для зберігання одягу та особистих речей. Є вихід на балкон. — Клімат та комфорт: встановлено кондиціонер для літньої прохолоди та індивідуальний бойлер, що забезпечує гарячу воду 24/7. — Техніка: великий холодильник, пральна машина-автомат, сучасна електроплита з духовою шафою. Підключено швидкісний інтернет (Wi-Fi). Інфраструктура: Поруч є все необхідне для комфортного щоденного життя: продуктові магазини, супермаркети, аптеки, кавярні, відділення пошти та спортивні майданчики. Умови оренди: — Термін: довгостроково (від 6 місяців). — Для кого: для однієї особи або пари (1-2 людини). — При підписанні договору оплачується: перший місяць + заставна (страхова) сума + 50% комісія. 📍 Вулиця Ризька, 73г (Шевченківський р-н / Сирець). Перегляд за попередньою домовленістю. Для узгодження часу пишіть у Telegram

генератор
Ризька вул., 73-Г

Оренда автономноЇ квартири! Розглядаємо можливість короткотривалої оренди! Сучасна квартира площею 53 кв.м, розташована на 7 поверсі престижного житлового комплексу Greenville Park. Простора та світла, вона поєднує комфорт і стильний дизайн. Бізнес клас. 2 генератори. Вітальня з великими панорамними вікнами наповнена природним світлом, створюючи атмосферу затишку. Зона відпочинку облаштована м’яким бежевим диваном, що ідеально підходить для релаксу або прийому гостей. Кухня та обідня зона гармонійно поєднані з рештою простору, зручний стіл на кілька осіб. Вікна квартири виходять на панорамний вид міста, а легкі штори і темні портьєри дають змогу регулювати рівень освітлення. Інтер’єр доповнений сучасними світильниками, стильними меблями та елементами декору, що підкреслюють сучасний і лаконічний дизайн. Є відеоогляд. Ця квартира — ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, стиль і якість життя у престижному районі. 4438

генератор
Миколи Пимоненка вул., 19

Пропонується в довгострокову оренду квартира за адресою: вул. Половецька, 12/42, яка розташована на 8 поверсі 9-поверхового будинку. Газ. Квартира 3 кімнатна, роздільний санвузол. 2 балкони, дуже світла, тепла. Швидкий WiFi. Встановлено - захист від стрибків електронапруги. Кухня-студія: плитка, вбудована кухонна стінка, барна стійка зі стільцями, електрична духовка, велика посудомийна машина, газова поверхня з електрозапалюванням, мікрохвильова піч, витяжка, двокамерний холодильник. Вітальня з балконом: ламінат, великий телевізор, домашній кінотеатр, кондиціонер, двоспальний широкий диван, кольорова підсвітка на стелі, торшер, Балкон: (покриття «штучна трава», маркіза, столик, стільці); Спальня з лоджією (засклена): вовняний ковролін, деревяний спальний гарнітур, ортопедичний матрац, шафа, маленький телевізор, туалетний столик, кондиціонер; Дитяча: ковролін, вбудовані меблі – шафа, стіл, ліжко; Санвузол: роздільний. У ванній кімнаті – пральна машина, бойлер, тепла рушникосушка (від гарячої води). У коридорі: велика чотирьохдвірна шафа-купе, шафа для взуття; У коридорчику: кутова шафа; Метро в 15-20хв пішки. Поруч магазини Фора, АТБ, Сільпо (ТРЦ Променада), ПАГ, дитячи садочки, школи, ринок, кафе та кавярні, кожну неділю поруч ярмарок. Можна з дітьми, можна з вихованою собачкою. Телефонуйте-організуємо перегляд у зручний для вас час. Працюючи з нами, ви отримуєте перевірене житло та повний супровід угоди. Комісія за послуги —50% після підписання договору оренди.

Половецька вул., 12/42

Пропонується в оренду сучасна квартира площею 80м2 , розташована на 31-му поверсі у престижному житловому комплексі Manhattan City, що в самому серці Києва. Квартира має розкішний ремонт, виконаний із преміальних матеріалів, та вдале планування, поєднуючи кухню-вітальню і дві спальні кімнати, а також санвузол. 3 панорамних вікон відкривається вражаючий краєвид на Берестейський проспект. Гарна шумоізоляція забезпечує спокій і тишу в будь-який час доби. Житло повністю укомплектоване новими меблями та технікою. Ліжко в спальні буде перенесене в нішу. ПРО КОМПЛЕКС: ЖК Manhattan City житловий комплекс бізнес-класу у центрі Києва, з багаторівневим паркінгом (по доступу з ліфту), власним ТЦ та зеленою зоною відпочинку на стілобаті (з сучасними майданчиками для тренувань та дітей та зонами відпочинку). Комплекс під цілодобовою охороною, з камерами відеоспостереження та ключами доступу. Має потужні генератори (забезпечують роботу ліфтів, освітлення загальних зон та подачі води під час довготривалих відключень світла). - З 1 по 5 поверх комплексу розташовані: - двоповерховий спортивний клуб з басейном; - дитячий центр розвитку; - кафе, магазини, бутіки та сервіси для мешканців. Локація - 5 хвилин на авто до центру міста; - 10 хвилин пішки до метро Політехнічний інститут; - поруч Парк Пушкіна та КПІ. #41889

генератор
Берестейський просп. (Перемоги), 11 к2

Пропонується простора трикімнатна квартира в сучасному ЖК «Златоустівський». Загальна площа — 110 м². Продумане планування: окрема спальня та дві додаткові кімнати з розкладними диванами, що чудово підійдуть як для відпочинку, так і для облаштування робочого простору. Квартира укомплектована всім необхідним для комфортного проживання: кондиціонери встановлені в кожній кімнаті, є бойлер, містка гардеробна, простора лоджія та два санвузли, що особливо зручно для великої родини або тих, хто цінує комфорт і приватність. Житловий комплекс із доглянутою територією та зручною інфраструктурою. Квартира світла, простора та готова до заселення. Без комісії

Дмитрівська вул., 75
1 - 24 из 1195 результатов

Ищите квартиру по локации