Квартира-студія з євроремонтом, укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою для комфортного проживання. Автономне опалення, бойлер у ванній кімнаті. Низькі комунальні послуги. Центральна каналізація, центральний водопровід, електрика. Квартира укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою: електрочайник, холодильник, варильна панель, праска, мікрохвильова піч, пральна машина, меблі на кухні, душова кабіна, гардероб. Оренда квартири. Домашні улюбленці: Ні. Сучасний житловий комплекс ЖК Смарт Хаус, новобудова 2017 року. Дуже теплий будинок. Чистий просторий підїзд, охорона, три ліфти, укриття. В будинку є магазини, кавярня, піцерія, фітнес зал. Відеоспостереження, охорона території, грузовий ліфт. Чудова транспортна розвязка. Метро Берестейська 10 хв. пішки. Квартира-студія з великою ванною кімнатою. Кондиціонер.

Оренда 1-кім.  квартири по вул. Машинобудівна 41.

Квартира має роздільні кімнати та роздільний санвузол. Кухня окрема. Стан ремонту не вказано, але є меблі. Забезпечено стабільне опалення та газ. Є електрика. Квартира мебльована. Оренда двох кімнат у трикімнатній квартирі. Перегляди за попередньою домовленістю. Будинок 9-поверховий, є балкон. Відмінно розвинена інфраструктура: ТЦ Cosmo Multimall, ТЦ Мармелад, вул. Вадима Гетьмана, метро — 7 хвилин пішки, швидкісний трамвай, школи, дитячі садки.

Сдам 2 е комнаты в  3-х комнатной квартири, метро Шулявська

Квартира має планування типу "смарт-квартира" і знаходиться у відмінному стані після євроремонту. Вона розрахована на 2 спальних місця. Опалення в квартирі індивідуальне електричне, також є бойлер для гарячої води. Водопостачання автономне і працює під час блекауту. Встановлені лічильники на воду та світло. Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою. Є двоспальне ліжко, повністю обладнана кухня з обідньою зоною та посудом, смарт-ТВ, холодильник, мікрохвильова піч, варильна поверхня, пральна машина, фен, праска, прасувальна дошка та електрочайник. Оренда без комісії на термін від 1 до 3 місяців. Оплата складає місяць наперед плюс застава 5000 грн, яка повертається при виїзді. Дозволено проживання з домашніми улюбленцями: котиками, середніми та маленькими песиками (до 25 кг), а також іншими тваринками. Можна іноземцям та студентам, можна з дітьми. Житловий комплекс "SmartHouse" побудований у 2011-2020 роках. На території комплексу є парковка, 2 супермаркети, кафе, піцерія, суші-бар, спортзал. Забезпечена охорона 24/7, відеоспостереження, швидкісні ліфти та власне укриття. Поруч з комплексом знаходиться зупинка громадського транспорту (200 м), до метро "Берестейська" – 1 зупинка. Також у пішій доступності є супермаркети, кафе та інші заклади. У квартирі встановлено кондиціонер та систему пожежної сигналізації. Є душова кабіна. Дозволено куріння на поверхах у спеціально відведених місцях.

Оренда без комісії. Смарт-квартира з ремонтом, на 1-3 місяці.

В долгосрочную аренду сдается однокомнатная квартира ул. Александра Довженко 4а, Шулявка, Шевченковский район. - бойлер, стиральная машина, большой холодильник, телевизор - большой балкон - теплый кирпичный дом - станция метро Шулявская 3 мин. пешком - отличная наземная транспортная развязка, много маршруток, автобусы, троллейбус - развитая инфраструктура, много магазинов, рынок, торговый центр - рядом 3 парка цена 10000 грн. Дмитрий

Олександра Довженка вул., 4-А

Квартира має житловий стан. Санвузол роздільний. Балкон засклений, вікна виходять у двір. Квартира підключена до електрики, централізованого опалення. Квартира повністю мебльована. У наявності є холодильник, плита, пральна машина та гарнітурні меблі. Комісія ріелтора 50%%. У будинку є ліфт, вантажний ліфт. Поблизу розташовані магазини, супермаркети, паркова зона, зупинки громадського транспорту та метро.

Сдам 1к Шевченківський р-н м Шулявка  вул Довженко 16-В

Популярные запросы

Ищите квартиру по локации