АДРЕСА: Київ, вул. Бориса Гмирі 16, 4й поверх. БУДИНОК ОСНАЩЕНИЙ ГЕНЕРАТОРОМ Під час відключень електроенергії працюють ліфт, водопостачання та опалення. ТАКОЇ ВИ БІЛЬШЕ НЕ ЗНАЙДЕТЕ Розкішна квартира з якісним євроремонтом у січні 2026 року. З вікнами у тихий двір, біля АТБ та озера, 10 хвилин пішки до метро Позняки, готова надати Вам максимум задоволення від проживання в ній. ЗАТИШНА КУХНЯ • Телевізор Tesla 32" HD Smart TV • Холодильник INDESIT • Електрична духова шафа ELECTROLUX • Варильна поверхня ELECTROLUX • Витяжка VENTO • Мікрохвильова піч LG • Електрочайник GORENJE • Вся меблева фурнітура з доводчиками • Скляний стіл + 3 Стільці • Мийка та змішувач • Тканинні ролети • Плитка, LED-люстра, кухонне LED-підсвічування ВЕЛИКА КІМНАТА • Величезний 55 дюймовий смарт-телевізор Tesla 55" 4K UHD Smart TV • Кондиціонер TCL інверторний (обігрів та охолодження) • King Size ліжко з мяким узголівям 200х180 см • Ортопедичний безпружинний матрац Bubbleflex Duo середньої жорсткості з однієї сторони та жорсткий з іншої сторони • 2 тумби приліжкові • Велика шафа-купе на 4 дверки • Компютерний стіл + стілець • Пилосос BOSCH (у шафі) • Тюль, тканинні ролети • Німецький ламінат, LED люстра, приліжкові LED бра ХОЛ • Стильні бронедвері з двома замками та внутрішнім замком-нічником • Гостьова шафа з дзеркалом • Wi-Fi Роутер 5ГГц із вже підключеним інтернетом, який працює без світла «Інформаційні технології» 100 мбіт/сек • Плитка, LED-люстра ВАННА КІМНАТА • Пральна машина CANDY • Бойлер ELECTROLUX на 50 літрів • Сушарка для рушників електрична з регулятором • Дзеркало з LED-підсвічуванням • Ванна, унітаз, умивальник, килимок та інші аксесуари • Плитка, LED-світильник ЛОДЖІЯ • Містка шафа • Сушарка для білизни (в шафі) • Прасувальна дошка (в шафі) • Плитка, тюль, москітна сітка • Приквартирний тамбур з власною шафою ІНФРАСТРУКТУРА • 1 хвилина ходьби до АТБ та Аптеки, поштомат НП у підʼїзді • 5 хвилини ходьби до: NOVUS, Фора, Епіцентр, Нова Пошта • 7 хв. ходьби до метро Позняки або 12 хв. ходьби до метро Осокорки • 15 хвилин ходьби до озера з пляжем • Біля будинку зупинка маршруток БУДИНОК • Здано та заселено у 2018 році – всі вже зробили ремонти та шуму від перфораторів не буде • Відеоспостереження та консєрж 24/7 • Лічильники на тепло, воду та світло на поверсі • 3 ліфти: 2 пасажирські та 1 вантажний • У дворі дитячий та спортивний майданчик, безкоштовна парковка ЦЯ КВАРТИРА ПРОСТО ІДЕАЛЬНА! Здача мінімум на 6 місяців, при заселенні оплата за перший місяць 21 000 + застава 21 000 грн. Буду рада одному орендарю або сімейній парі (без дітей та без тварин). АДРЕСА: КИЇВ, ВУЛ. БОРИСА ГМИРІ 16, 4й ПОВЕРХ.

Бориса Гмирі вул., 16

Актуально! Можливі перегляди! * комфортне планування: окремі кімнати + простора кімната-студія з кухнею; * сучасний ремонт у світлих, приємних тонах; * 3 вбудовані шафи-купе для зберігання речей; * двомісне ліжко; * диван; * кондиціонер; * пральна машина; * холодильник; * духова шафа; * бойлер; * простора кухня з усією необхідною технікою; * великі вікна — квартира дуже світла та затишна. Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди. Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером

Соломії Крушельницької вул., 13

Оренда 1 кім. квартири в Дарницькому районі ЖК Патріотика по вул. Софії Русової 7. Загальна площа 38 м2. 25/25 поверхів. У квартирі є всі необхідні меблі 2х спальне ліжко, диван, вбудована кухня, шафа. Є вся необхідна побутова техніка, холодильник, пральна машина, бойлер, кондиціонер, ТБ плазма. Розвинена інфраструктура, поруч Новус, Фора, Нова пошта,ROZETKA, безліч кафе, Дім-Ресторан Кухмейстер, аптеки, зони відпочинку: озеро, пляж, альтанки, мангал. Чудова транспортна розвязка до метро Осокорки 15 хвилин пішки. Ціна оренди 15 000грн + комунальні. Код Обєкта № 11174798

Софії Русової вул., 7

Метро 2 хв. Бажана, 36. 3-кімн (роздільна) видова квартира. Термодім. 2 з/вузла, 3 просторі лоджії. Кухня 15м. Холодильник + морозилка, духовка, посудомийна машина, кавоварка, фільтр для води. Пральна машина. Інверторні кондиціонери - 4 шт. Бойлер. Телевізор. Італійські меблі. Ліжко з новим ортопедичним матрацом. Три дивани, шафи-купе, 2 письмові столи. Шведська стінка. Ванна + душова кабіна з гідромасажем. Інтернет до 1 Гб/с. Відеоспостереження, доглянутий двір, цілодобова охорона. Поштомат Нової пошти. Великий дитячий майданчик. Дві парковки з відеоспостереженням. Поруч Піраміда, Алладін, Ньювей, Метро, Епіцентр. Фора - 2хв ходьби. За цією адресою закріплено новий дитячий садок та новітню технологічну молодшу школу та ліцей "Інтелект". Гарний вид на озеро.

Миколи Бажана просп., 36
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

ЖК Патріотика. Вулиця Гмирі 16а, Позняки, 7 поверх, 38 м². Щодо наповнення: пральна машина, бойлер, холодильник, 2 телевізори зі смарт-ТВ, духовка, мікрохвильова піч. Поруч багаторівневий паркінг для автомобіля, Новус, АТБ, Фора, МЕТРО, Епіцентр, озеро, пляж, салони краси, дитячий майданчик, школи, дитячі садки, кафе, ресторан Кухмейстер, фітнес та тренажерні зали. Лічильник на тепло. Пишіть одразу у viber склад мешканців.

Бориса Гмирі вул., 16А

Здається в оренду затишна 2-кімнатна квартира. Квартира світла, з окремими кімнатами, має все необхідне для проживання. Квартира: * 2 окремі кімнати; * кухня з газовою плитою; * необхідні кухонні меблі; * місткі шафи для зберігання речей; * санвузол із ванною; * меблі для зберігання; * охайний житловий стан; * світла кухня з великим вікном.

власник
None 14000.0 UAH

Оренда двокімнатної квартири на Осокорках за адресою: вул. Єлизавети Чавдар, 11 Зручне планування: простора кухня та дві окремі кімнати У першій спальні — диван і два робочі місця + зона відпочинку на лоджії У другій — двоспальне ліжко, шафа та робоче місце Площа 63 м² Розташована на 3-му поверсі, опалення та водопостачання завжди працюватимуть. На ліфт встановлено генератор Всього 5–10 хвилин пішки до станцій метро «Осокорки» Безпосередньо біля будинку — дві державні школи, приватна школа, дитячий садок та затишні майданчики для прогулянок, супермаркет «Novus», сімейний ресторан «Кухмейстер», кав’ярні та продуктові крамниці. У пішій доступності — ТРЦ «Аладдін», «Metro», «Епіцентр», спортивні клуби та аптеки. Комісія 50% Тварини — індивідуально

генератор
Єлизавети Чавдар вул., 11

Пропонуємо 1-кім.квартиру Дарницкій р-н. Метро Позняки 10 хвилин пішки Вул.Л.Руденко 10-Б 1/16 поверх. Смарт 20/10/5 кв .м . Облаштовано всіма необхідними меблями та побутовою технікою. Гарна транспортна развязка в любий напрямок міста Поруч Эпицентр, Метро. ВІДПОВІДАЮ ТІЛЬКИ НА ЗВІНКІ.

Лариси Руденко вул., 10-Б

Здам в довгострокову оренду квартиру на Позняках. В квартирі окремо спальня і кухня-студія, не кутова, дуже тепла, обладнана усіма необхідними меблями та побутовою технікою. В кімнаті двоспальне ліжко, диван, комод, кондиціонер. На кухні диван, стіл зі стільцями, вбудована кухня, посудомийна машина, духова шафа, мікрохвильова піч, скло-керамічна поверхня, витяжка, холодильник. Ванна кімната 6 м.кв. У вітальні вбудована шафа-купе. Невеликі платежі за комунальні послуги - на воду та електроенергію встановлені лічильники. Доглянута прибудинкова територія. Консьєрж. Поряд ТРЦ Піраміда, супермаркети, кафе, магазини, спортзал. До метро Позняки 7 хвилин пішки.

Вишняківська вул., 19/19

Вперше здається в оренду світла та простора квартира в ЖК Welcome Home (перетин вул. Ревуцького та вул. Вишняківська). Завдяки переплануванню квартира отримала сучасний формат: окрема спальня та простора кухня-вітальня площею 27 м, де приємно проводити час із сім’єю чи друзями. 54 м комфортного простору * окрема спальня; * кухня-вітальня 27 м; * балкон; * велика шафа; * ліжко 160×200 з ортопедичним матрацом * сонячна сторона (приємне денне світло після обіду); * гарний панорамний вид на місто. Побутова техніка * індукційна варильна поверхня; * духова шафа; * вбудована мікрохвильова піч; * посудомийна машина; * холодильник; * пральна машина; * кондиціонер; * бойлер; * система фільтрації питної води. У будинку встановлений генератор

генератор
Вишняківська вул., 4

До вашої уваги пропонується 2 кімнатна квартира в довгострокову оренду за адресою:вул.Бориса Гмирі 9 , яка розташована на 2 поверсі 10 поверхового будинку. Квартира з косметичним ремонтом, обладнана меблями і всією необхідною технікою: пральна машина, варильна поверхня, духова шафа, праска і т. Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція. Чудова інфраструктура. У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розв'язка – 40 хвилин до центру міста, метро, громадський транспорт.

Бориса Гмирі вул., 9

Власник встановить інвертор в квартирі!!! Монолітний будинок із генератором (ліфти, опалення, водопостачання працює під час відключення єлектроенергії)! В будинку укриття! Здам в оренду 3-кімнатну квартиру (три окремі кімнати + кухня з вітальнею). Дарницький район, метро Осокорки - 7 хвилин пішки, вулиця Бориса Гмирі 8 Б. Квартиру утеплили та зробили шумоізоляцію. На підлозі паркетна дошка. Підігрів підлоги. В усіх кімнатах кондиціонери. Планування: кухня з балконом; вітальня; спальня та дві дитячі кімнати; два санвузли; дві великі гардеробні. У квартирі було зроблено якісний ремонт із дорогих матеріалів. Венеціанська штукатурка. Італійська сантехніка. Квартира повністю обладнана всіма необхідними меблями. Вбудована кухня з побутовою технікою Electrolux та Gorenje: посудомийна машина, варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч, дводверний великий холодильник Sharp, фільтр для очищення води, бойлер, пральна машина, smart tv, 5 кондиціонерів Daikin.Супутникове телебачення. Багато шаф для зберігання речей. Встановлено сигналізацію. Броньовані двері. Відеодомофон. У сусідньому будинку підземний паркінг, біля будинку безкоштовне паркування. У під'їзді консьєрж та відеоспостереження. Біля будинку школи та садки, кафе, ресторан, супермаркети, до озера 10 хвилин пішки.

генератор
Бориса Гмирі вул., 8-Б

Здається простора 2к квартира біля метро Позняки Адреса: вул. Вишняківська, 17 (10 хв пішки до метро). Параметри: 9/18* поверх, 70 м², кухня — 16 м², дві окремі кімнати, 2 засклені балкони. ⚡ Автономність: Ліфти працюють безперебійно навіть під час відключень світла! Комплектація: Меблі, електрочайник, плита, духова шафа, мікрохвильова піч, холодильник, додаткова окремостояча морозильна камера, пральна машина, праска, посуд, а також є подушки, ковдри, постільна білизна та рушники. Інфраструктура: «Фора» прямо в будинку, зупинка під вікнами. Поруч METRO (10 хв), ТРЦ «Піраміда», «Епіцентр», клініка, кафе та спортзали. Усіх дуже любимо та поважаємо, але заселення, на жаль, без домашніх улюбленців. Вартість 15 000 грн в місяць + комунальні (у тому числі консьєрж 200 грн, інтернет 400 грн) + гарантійний платіж під час заселення + 50% комісія ріелтора. 📞 Телефонуйте, щоб узгодити час перегляду!

Вишняківська вул., 17

Оренда 1-кімнатної квартири біля метро Осокорки ЖК Ювілейний Локація: за супермаркетом «Новус» Ідеальне розташування — поруч метро, магазини, кав’ярні, зручна транспортна розв’язка. Характеристики: 44 м2 Поверх: 5 із 25 Панорамний вигляд із вікон Закрита територія комплексу У будинку є генератор — працюють ліфт, опалення та вода Оснащення: Квартира повністю укомплектована сучасною технікою: варильна поверхня духова шафа мікрохвильова піч пральна машина холодильник кондиціонер праска, чайник, пилесос Комфорт: • ванна кімната • світла, простора кімната • сучасний ремонт Можна з маленькими тваринами! A 2 3 4 8 5 Додатково: Домашні улюбленці: Так, котик 😸, Так, інша тваринка 🦕, Так, маленький песик(до 10 кг) 🐕. Санвузол: Суміжний. Ремонт: Авторський проект. Меблювання: З меблями. Побутова техніка: Холодильник, Духова шафа, Плита, Пральна машина. Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Телевізор. Комфорт: Відеоспостереження, Балкон, лоджія, Ванна, Консерж, Ліфт, Меблі на кухні, Охорона території, Грузовий ліфт. Комунікації: Центральна каналізація, Електрика, Центральний водопровід

генератор
Оренда / Квартира / 44 м2 / ЖК Ювілейний / Дарницький район

Здається світла та простора 3-кімнатна квартира за адресою вул. Бориса Гмирі 9-В, 7й мікрорайон Осокорків, Дарницький р-н. - 3й поверх 15ти поверхового будинку - Загальна площа - 110 м2, кухня 12 м2 - 2 санвузли, облицьовані плиткою - Лоджія Квартира повністю укомплектована меблями та технікою для комфортного проживання: - Вбудована кухня з обідньою зоною - Двоспальне ліжко - Дивани - Шафи-купе - Пральна машина - Холодильник - Варильна поверхня - Духова шафа - Мікрохвильова піч - Телевізори Шикарна транспортна розвязка. У пішій доступності станції метро Позняки та Осокорки 7-10 хвилин. Поруч торгово-розважальні центри, супермаркети, школи, дитячі садки, спортивні майданчики, відділення банку, відділення пошти, аптеки, салони краси, підземні паркінги, озеро та парк - усе необхідне для комфортного життя. Агенція нерухомості RichHome працює офіційно, сплачуємо податки та допомогаємо ЗСУ. Допоможемо країні разом !! Додатково: Автономність при блекауті: Працює ліфт, Працює опалення, Працює водопопостачання. Ремонт: Євроремонт. Меблювання: З меблями. Побутова техніка: Посудомийна машина, Холодильник, Мікрохвильова піч, Духова шафа, Плита, Пральна машина. Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi. Комфорт: Кондиціонер, Балкон, лоджія, Ванна, Ліфт, Гостьовий паркінг, Меблі на кухні, Гардероб. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Центральний водопровід. Додатково особливості: Можна з дітьми

Бориса Гмирі 9-В, оренда 3к квартири, 3й поверх, Осокорки, метро 7хв

Здається затишна 1-кімнатна квартира з якісним ремонтом та повним комплектом техніки! 📍 Локація: вул. Олександра Мишуги, 1/4 (поруч метро Позняки 2хвилини) 🏢 Поверх / Площа: 15/15 поверхового будинку (є техповерх) | 45 м². Переваги та комплектація: * Планування: окрема кімната, простора кухня, роздільний санвузол, засклена лоджія та функціональний передпокій. * Техніка: кондиціонер, плазмовий TV, пральна машина Gorenje, бойлер (завжди є гаряча вода), холодильник Bosch, варильна поверхня, мікрохвильовка. * Меблі: розкладний диван, робоче місце (стіл + крісло), місткий комод, обідній стіл, велика дзеркальна шафа-купе. * Комфорт: видовий 15-й поверх, сушарка на лоджії, чистий та доглянутий стан. 💵 Ціна: 15 000 грн/міс + комунальні послуги. 🔑 Умови: оплата за перший місяць + заставна сума + комісія. 📲 Телефонуйте або пишіть у месенджери, щоб домовитися про перегляд!

Олександра Мишуги вул., 1/4

Здається 2-х. кім. квартира Дарницький р-н. метро Позняки пішки 7хв. Проспект Петра Григоренко 39, 4/10 поверху. Квартира здається перший раз! В будинку є газ. 56/35/10м2. В квартирі дві окремі кімнати. Два балкони. Квартира тепла, затишна, повністю облаштована всім необхідним для комфортного проживання, в наявності меблі та вся побутова техніка. Просторий, зелений двір, є місце для автомобіля. Розвинена інфраструктура, поруч є магазин Новус, Алладін, Піраміда, Епіцентр, Метро та безліч продуктових точок. В пішій доступності школа, дитячий садочок. Фото тільки зробили, килими можна познімати. З тваринками не візьмемо! . В будинку 1 ліфт, при відключенні світла є вода, опалення. 16000грн+ком.послуги Комісія 50%

Петра Григоренка просп., 39

Довгострокова оренда 1-кімнатної квартири | Позняки, вул. Вишняківська, 17 Пропонується в довгострокову оренду простора 1-кімнатна квартира площею 53 м² у Дарницькому районі Києва, на Позняках, за адресою вул. Вишняківська, 17. Про квартиру: загальна площа — 53 м²; простора кімната з виходом на велику лоджію 4,5 м²; велика кухня; місткий коридор; санвузол; щойно зроблено ремонт у кімнаті та ванній кімнаті; встановлені нові якісні вікна; квартира світла та затишна; містка шафа для зберігання речей. Квартира повністю укомплектована для комфортного проживання: холодильник; пральна машина; кондиціонер; плита; мікрохвильова піч; електрочайник; необхідні меблі. Будинок: власна система опалення під управлінням ОСББ — тепло регулюється залежно від температури; встановлені лічильники холодної та гарячої води; чистий та доглянутий будинок; ввічливі консьєржі; відеоспостереження; будинок обладнаний генератором; під час відключень електроенергії працюють ліфти; на першому поверсі — магазин «Фора». Зручне розташування: У пішій доступності вся необхідна інфраструктура: метро, ТЦ «Піраміда», МЕТРО, Епіцентр, продуктовий ринок. До основних обєктів — орієнтовно 10 хвилин пішки. Чудовий варіант для комфортного довгострокового проживання на Позняках: простора площа, свіже оновлення, повна комплектація, автономність будинку та розвинена інфраструктура поруч. Телефонуйте — домовимося про перегляд!

генератор
Вишняківська вул., 17

ПРОСТОРА Оренда 2-кімнатної квартири на Позняках | вул. Руденко, 9 Пропонується в довгострокову оренду простора 2-кімнатна квартира за адресою: вул. Руденко, 9. Загальна площа — 60 м² Кухня — 12 м² Середній поверх Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання — можна одразу заїжджати та жити. У квартирі є: телевізор; холодильник; духова шафа; мікрохвильова піч; пральна машина; кондиціонер; засклена лоджія; великий відокремлений загальний коридор. Про будинок: 16-поверховий будинок; 2 ліфти; консєрж; гостьовий паркінг; огороджена територія; дитячий майданчик; кооперативний будинок; встановлено генератор, що є великою перевагою під час відключень електроенергії. Чудова локація: Будинок розташований у районі Позняків із чудово розвиненою інфраструктурою. У дворі — «Велика Кишеня», поруч школи, дитячі садочки, магазини та ТЦ «Піраміда». До метро «Позняки» — близько 6 хвилин пішки До метро «Харківська» — близько 8 хвилин пішки Зручне розташування, комфортна площа, необхідна техніка та генератор у будинку — чудовий варіант для довгострокового проживання. Телефонуйте та записуйтесь на перегляд!

генератор
Лариси Руденко вул., 9

🏙 Оренда просторої 3-кімнатної квартири біля метро Осокорки 📍 вул. Єлизавети Чавдар, 1 | Дарницький район | метро Осокорки Пропонується в довгострокову оренду простора сімейна квартира з якісним євроремонтом. Продумане планування, три окремі кімнати, три балкони та повна комплектація меблями й технікою забезпечують комфортне проживання для сім'ї. 📐 Планування • простора кухня; • три окремі кімнати; • два санвузли; • гардеробна; • комора; • три балкони. 📋 Основні характеристики • Поверх: 22 / 24; • Загальна площа: 96 м²; • Площа кухні: 15 м²; • Кількість кімнат: 3; • Будинок: 2016 року, монолітно-каркасний. 🏢 Переваги квартири • якісний євроремонт; • тепла підлога; • бойлер; • кондиціонери; • охоронна сигналізація; • резервне живлення будинку забезпечує роботу ліфтів, опалення, водопостачання та інтернету під час відключень електроенергії; • підземний паркінг; • закрита територія; • цілодобовий консьєрж; • відеоспостереження; • пожежна сигналізація. 🛋 Оснащення • італійська кухня; • холодильник; • варильна поверхня; • духова шафа; • мікрохвильова піч; • пральна машина; • кавомашина; • мультиварка; • електрочайник; • пилосос; • праска; • фен; • телевізор; • Wi-Fi та швидкісний інтернет; • квартира повністю мебльована. 📍 Локація Поруч: • 🚇 метро Осокорки — 3 хвилини пішки; • 🛍 ТРЦ River Mall; • 🛒 Novus, Епіцентр; • 💪 Sport Life; • ☕ кафе та ресторани; • 🌳 парк, озеро та набережна; • 🏫 школи та дитячі садки; • 🏥 лікарні, аптеки та банки. 💰 Вартість оренди — 27 000 грн/місяць + комунальні платежі. 📞 Телефонуйте або пишіть, щоб домовитися про перегляд. Квартира готова до заселення.

Єлизавети Чавдар вул., 1

1-кімнатна квартира біля метро Позняки | вул. Мишуги, 1/4 | 43 м² Здається в довгострокову оренду затишна 1-кімнатна квартира у чудовій локації на Позняках — лише 300 м від метро Позняки! Адреса: вул. Мишуги, 1/4 Площа: 43 м² Поверх: 7/16 Про квартиру Квартира повністю готова до комфортного проживання та укомплектована необхідною технікою. У квартирі: необхідні меблі для комфортного проживання; вся необхідна побутова техніка; новий бойлер; проведений оптоволоконний інтернет, який працює навіть під час відключення електроенергії; продуманий простір для комфортного проживання. Автономність будинку Будинок добре підготовлений до можливих відключень електроенергії: встановлений генератор, який забезпечує роботу системи опалення взимку під час відключень; ОСББ; закрита територія зі шлагбаумом; на території є поштомат Нової пошти. Локація — одна з головних переваг До метро Позняки — близько 300 м, лише 2–3 хвилини пішки! Безпосередньо біля будинку розташований ТЦ «Піраміда», а також велика кількість магазинів, супермаркетів, аптек, кафе та інших сервісів — усе необхідне для комфортного життя буквально поруч. Чому варто обрати цю квартиру? 2–3 хвилини до метро 43 м² комфортного простору 7 поверх із 16 новий бойлер оптоволоконний інтернет без світла генератор для опалення взимку закрита територія ОСББ ТЦ «Піраміда» та магазини поруч Чудовий варіант для тих, хто цінує комфорт, зручну транспортну розвязку та автономність будинку. Телефонуйте та записуйтеся на перегляд!

генератор
Олександра Мишуги вул., 1/4

Нова, простора двох кімнатна квартира. На ліфти опалення та воду встановлено систему безперебійного живлення. Все необхідне для комфортного життя: кондиціонер, шафа, кухня з технікою, холодильник, мікрохвильовка, чайник, прасувальна дошка, пральна машина, бойлер, проведений інтернет, охайний під'їзд, конс'єрж, три ліфти. Лічильники на воду і опалення, батареї з терморегулятором. До метро Позняки 7 хв. до метро Осокорки 10 хв. пішки. Біля дому є дві гостьові стоянки та паркінг. Розвинена інфраструктура, багато магазинів і гіпермаркетів (Новус, АТБ, Метро, Епіцентр), кафе, розважальних центрів, спортклуби, є зупинка маршруток під будинком, парк - куди можна ходити на природу, кататися на велосипеді, озеро. Хороший новий район

Бориса Гмирі вул., 14

Пропонується в оренду 2-кімнатна квартира-студіо за адресою: Дніпровська набережна 26-г, загальною площею 60 кв.м., на 16 поврерсі, з якого відкривається прекрасний вид на Київ, Печерьску лавру, Дніпро та захід сонця. В будинку встановлений генератор, ліфти та комунікації працюють під час відключення електроенергії. Квартра у виконанні дизайнерського ремонту, нещодавно проведений косметичний ремонт - були замінені шпалери та пофарбована стеля. Хороший будинок, із ОСББ, встановлені лічильники на тепло. Зручне планування: передпокій, великий простір у вітальні, та спальня, яка закривається на роздвижні двері. Балкон є, санвузол обєднаний. Затишна квартира з хорошою шумоізоляцією та прекрасним видом, зручною транспортною розвязкою ідеально підійде для сучасних людей. Перегляди за домовленістю. Підземний паркинг під будинком.

генератор
Дніпровська набережна вул., 26-Г

ПЕРША ОРЕНДА! Здається двокімнатна квартира в Дарницькому районі, вул. Вишняківська, 7-А, 6-й поверх 14-поверхового будинку, загальна площа – 67 кв.м, житлова – 33 кв.м, кухня – 12 кв.м. Квартира ніколи не здавалася, здається вперше. Будинок розташований на другій лінії. Тихе місце, вікна виходять у двір, велика засклена лоджія, обшита деревом. У квартирі зроблено якісний євроремонт. У квартирі є всі необхідні для комфортного проживання меблі та побутова техніка: вбудована кухня, розкладний диван, холодильник «LIEBHERR», пральна машина «SAMSUNG», електрична плита «GORENJE», мікрохвильова піч «SAMSUNG», кондиціонер «COOPER&HUNTER». Затишний двір, доглянуте парадне, консьєрж. Будинок розташований у районі з добре розвиненою інфраструктурою, поруч зупинки маршруток, супермаркети. 10 хв пішки до ст. м «Харківська» 15 хв пішки до ст. м «Позняки». Ціна – 16 000 грн.

Вишняківська вул., 7-А
123...9
1 - 24 з 213 результатів

Популярні запити

Шукай квартиру по локації