Квартира має продумане та зручне планування з двома роздільними світлими кімнатами, кухнею, роздільним санвузлом із ванною. Зроблено євроремонт.
Система опалення - централізоване.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання. На вас чекають якісні меблі і сучасна побутова техніка, зокрема варильна поверхня, духова шафа, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, бойлер та пральна машина.
Порядок оплати: 1 місяць + страхова сума + комісія ріелтора 50%%
На території комплексу є дитячі садочки, кав’ярні, спортивний комплекс, затишна алея, дитячий майданчик. Передбачено підземний паркінг, який можна використовувати як укриття. У будинку є консьєрж, декілька ліфтів.
Локація — супер! Безмежні можливості для розвитку дітей: у комплексі гуртки англійської мови, танці, дитячий садок «Dino», дитяча гімназія «Холлі», англійська школа «Helen Doron». Ідеальні умови для навчання та дозвілля ваших малюків. Чудові можливості і для вашого шопінгу та відпочинку: поблизу — (у 10 хвилинах ходи) кінотеатр Лейпциг, ТЦ «Квадрат», Мак Дональдс, Пузата Хата, Мʼясо та Вино, Чайхона, супермаркети «Сільпо» (просто у ЖК), «АТБ», «Ашан», кавярні та ресторани — усе необхідне під рукою. Парк «Юність» прямо під вікнами: від ранкових пробіжок до вечірніх прогулянок або пікніків — зелений оазис для вашого відпочинку. Зручний транспорт і розвинена інфраструктура: поруч зупинки трамваїв (Василя Доманицького (Генерала Потапова) та Гната Юри) і маршруток, тож ви зможете легко дістатись в будь яку частину міста. Швидкісний трамвай, довезе вас за лічені хвилини до НАУ, Вацлава Гавела, Індустріальний міст, Шулявська, Олекси Тихого, Політехнічний інститут, Галицька площа. Метро Житомирська, метро Академмістечко — 5 хвилин на маршрутці, метро Політехнічний інститут — 10 хвилин на швидкісному трамваї. Поблизу такі вулиці як: Леся Курбаса, Гната Юри, Сімʼї Сосніних, Литвиненко Вольгемут.
Квартира має балкон і лоджію.