Квартира двостороння, виконана в стилі "Ретро Лофт" з новим авторським ремонтом. Планування включає три спальні, вітальню-їдальню, хол, два санвузли (один гостьовий, другий з входом зі спальні), велику вбиральню та пральню. Квартира має роздільне планування.
Квартира автономна. Є централізоване опалення, водопостачання. Встановлено підігрів підлоги. Будинок має ліфт та вантажний ліфт.
Квартира повністю мебльована. Встановлено технічне оснащення високої якості, включаючи посудомийну машину, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духовку та пральну машину. Також є Wi-Fi, швидкісний інтернет, телевізор, кондиціонер. На кухні є меблі.
Квартира здається в довгострокову оренду. Комісія 50%% за фактом підписання договору оренди. Дозволено проживання з домашніми улюбленцями (котиком та маленьким собакою до 10 кг). Підтримка на всіх етапах угоди.
Квартира розташована в житловому фонді 2010 року. Будинок має ліфт. У будинку є консєрж та пожежна сигналізація.
Квартира розташована серед парків.
З вікон відкривається незабутній панорамний вид на Сирецький парк та правий берег. Квартира тиха та закрита від сторонніх. Є балкон або лоджія, ванна та душова кабіна. Квартира забезпечена автономністю при блекауті: працює ліфт, опалення, інтернет та водопостачання.