Однокімнатна квартира по вул. В.Іваниса 9. Косметичний ремонт. Балкон. Мебльована. Укомплектована побутовою технікою. Лічильники. Інтернет. Метро Лісова/Чернігівська в пішій доступності.

Василя Іваниса вул. (Миколи Матеюка), 9

Без%- • 2 кімнати • Лісовий масив •вулиця Іваніса 5А, 6/16 поверх • 2 зупинки до метро Лісова • Wi-Fi працює без світла • готова до заселення з серпня.Ціна 20000 грн + комунальні. Довгострокова оренда . Світла та затишна квартира 2003 року побудови. Східна сторона, висота стель — 2,8 м. У будинку є ліфт, консʼєрж, камери відеоспостереження та велика парковка поруч. Локація Лісовий масив. 1- зупинка транспортом до метро Лісова. Поруч ліс, парк та багато спортивних та дитячих майданчиків. Є укриття поблизу. Тихий і спокійний район. Комфорт Утеплений фасад і якісні двокамерні вікна. Хороша шумоізоляція — сусідів майже не чути. Квартира добре зберігає тепло. Центральне опалення взимку працювало майже безперебійно. Бойлер Atlantic на 100 л. Кондиціонер Cooper&Hunter та масляний радіатор. Переваги під час блекаутів Швидкісний інтернет, Wi-Fi працює без електрики. Гаряча вода зберігається до двох діб після вимкнення світла. Завдяки утепленню та якісним вікнам квартира довго утримує тепло. Спальня Ліжко king-size. Ортопедичний матрац Veneto. Гіпоалергенні подушки. Паркетна дошка. Для роботи та життя Стіл із регулюванням висоти. Багато шаф і місць для зберігання речей. У вітальні встановлено 4 стельові гаки для гамака, підвісного крісла або декору. Техніка та оснащення Холодильник Whirlpool. Пральна машина LG із сушкою. Телевізор LG. Електроплита та духова шафа. Мікрохвильова піч. Електрочайник. Мультиварка. Очищувач та зволожувач повітря. Пилосос. Праска та прасувальна дошка. Фільтр Big Blue для очищення води у всій квартирі. Повністю готова до проживання Є все необхідне для комфортного життя: посуд, рушники, постільна білизна та інші побутові дрібниці. Можна заїжджати одразу без додаткових витрат. Можливе проживання з вихованими собаками маленьких і великих порід. Довгострокова оренда. Доступна з серпня

Василя Іваниса вул. (Миколи Матеюка), 5-А

Пропонується в оренду трикімнатна квартира за адресою: вул. Кіото, 13. Загальна площа — 68 м², житлова — 46 м², кухня — 8 м². Квартира розташована на 7-му поверсі 16-поверхового будинку. Зручне двостороннє планування забезпечує комфорт та багато природного світла. У квартирі три окремі кімнати, окрема кухня, роздільний санвузол з ванною. Квартира в хорошому житловому стані, повністю готова до заселення. Укомплектована необхідними меблями та технікою: ліжко, дивани, шафи тощо. Розвинена інфраструктура: поруч школа, дитячий садок, магазини, ринок, супермаркети. Зручна транспортна розв’язка — у пішій доступності метро Лісова та Чернігівська. Розглядаємо орендарів з дітьми, домашні тварини — за домовленістю. Телефонуйте — із задоволенням організуємо перегляд у зручний для вас час.

Кіото вул., 13

Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Стан ремонту - житловий. Система опалення централізована. Забезпечено централізоване водопостачання, центральну каналізацію, електрику та газ. Також здійснюється вивіз відходів. Квартира мебльована, зокрема розкладним диваном. З побутової техніки наявні холодильник, духова шафа, плита та пральна машина. Довгострокова оренда квартири. До метро Лісова 10 хвилин пішки. Квартира тепла, чиста та охайна. Має засклений балкон та лоджію. Доступний швидкісний інтернет.

Оренда! 1к квартира вул. Василя Іваниса, Лісова, Чернігівська
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт косметичний, стан задовільний, квартира повністю мебльована. Опалення централізоване. Гаряча вода забезпечується бойлером. Є газ. При блекауті працює водопостачання. Квартира повністю мебльована. Наявні: плита, духова шафа, холодильник, пральна машина. Також є меблі на кухні. Квартира здається в оренду. Домашніх улюбленців не допускають. Можливе довгострокове проживання. Будинок розташований на масиві Лісовий. Зручне розташування: 10 хвилин до метро Лісова, поруч парк Кіото, зупинка громадського транспорту, школи, дитячі садки та ринок. Є засклений балкон. Доступний Wi-Fi.

Здається в оренду 2-кім квартира по вул Мілютенка, 40 масив Лісовий.

Здається 1-кімнатна квартира в Деснянському районі на вул. Мілютенка. Квартира дуже затишна та комфортна, з усіма необхідними меблями та технікою. 6-й поверх 10-поверхового будинку. Фотографії відповідають дійсності, але, на жаль, низької якості. До метро «Чернігівська» — 10 хвилин пішки. Розвинена інфраструктура, поруч супермаркети, парк, навчальні заклади. Будинок міцний, цегляний. Як орендаря розглядаємо лише одну порядну людину без шкідливих звичок. Здається на тривалий термін. Усі деталі за телефоном.

Мілютенка вул., 5-А

Популярні запити

Шукай квартиру по локації