Квартира має роздільне планування кімнат та роздільний санвузол. Зроблений гарний косметичний ремонт. У квартирі встановлені лічильники води, бойлер, пральна машина напівавтомат. Після заселення буде встановлено нову сучасну пральну машину. Опалення та водопостачання автономні, працюють під час блекауту. Квартира здається з меблями та побутовою технікою: холодильником, плитою, пральною машиною. Квартира здається без свійських тварин. Якщо з дітьми, то від 7 років. Застава становить 12 000 грн. Комісійні ріелтора - 50%%. Будинок розташований поруч із зупинкою швидкісного трамвая та маршруток до метро та в місто. За 15 хвилин можна доїхати маршруткою до метро Святошин, а за 20 хвилин швидкісним трамваєм до метро КПІ. Поблизу розташовані 2 чудові парки. Вікна виходять у двір на східну сторону. Квартира оснащена кабельним та цифровим ТБ, швидкісним інтернетом. Є балкон, лоджія, ванна кімната та ліфт. На кухні є меблі.

Здам чудову 2к квартиру на Борщагівці

Квартира після капітального ремонту. Євроремонт. Планування суміжне, прохідне. Санвузол суміжний. В будинку є ліфт. Система опалення централізована. Квартира здається з меблями. Є пральна машинка, праска, вайфай, телевізор, посуд, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духовка, плита. Домашні улюбленці не допускаються. Поблизу знаходиться парк "Юність" та швидкісний трамвай. Квартира автономна під час блекауту: працює опалення, інтернет та водопостачання.

Здам квартиру біля швидкісного трамваю

Квартира з євроремонтом має роздільний санвузол. Квартира повністю мебльована та оснащена всією необхідною побутовою технікою: холодильником, пральною машиною, електроплитою, бойлером, електрочайником. Додатково є Wi-Fi. Квартира розташована в 10 хвилинах їзди від метро Житомирська. Поблизу є школа, дитячий садок та супермаркети. Квартира має балкон, лоджію та ванну.

Оренда 1-к, Святошинський район, метро Житомирська, вул. В. Покотила

Квартира має роздільне планування. Зроблений косметичний ремонт. Квартира оснащена централізованим опаленням, газом та ліфтом. У квартирі є вбудована кухня, три дивани, меблі на кухні. Також є холодильник, плита, пральна машина та електрочайник. Квартира здається сімям, студентам та з дітьми. Квартира розташована в чеському будинку зі склопакетами та заскленим балконом. Санвузол суміжний, облицьований кахлем. Квартира розташована в 10-15 хвилинах їзди від станцій метро Житомирська та Нивки. Рядом розташовані ринок Дніпро, парк Юність та ТРЦ Квадрат. У квартирі є Wi-Fi, швидкісний інтернет, телевізор.

Сдам 2 х комн ул Покатило 5, Борщаговка, метро Житомирская

Ищите квартиру по локации