Оренда просторої дизайнерської 2-х кімнатної квартири Вул. Гетьмана Мазепи 165б Загальна площа: 67 м² Поверх: 9 з 10 Опалення: Індивідуальне газове Квартира з чудовим видом на парк. Простора кухня з балконом, дві окремих спальні та роздільний санвузол. Є все необхідне: Пральна машина, Холодильник, Варильна панель, Плита, Електрочайник, Посудомийна машина, Духова шафа, Кондиціонер, Підігрів підлоги та Інтернет. Можна з дітками від 4-х років, без тварин! Ціна: 450 $ + комунальні платежі

Гетьмана Мазепи вул., 165б

Здається в оренду простора однокімнатна квартира на вулиці Довженка, 57. Квартира розташована на 5-му поверсі з 11 у сучасному будинку. Код- #36734351 Планування продумане та комфортне: велика кухня-студія з відпочинковою зоною, де є зручний диван та телевізор. Окремо облаштоване спальне місце з двоспальним ліжком. У коридорі встановлена містка шафа-купе. Кухня повністю укомплектована всією необхідною технікою, включаючи посудомийну машину. По всій квартирі є підігрів підлоги та встановлений кондиціонер, що забезпечує комфорт у будь-яку пору року. Санвузол суміжний: ванна кімната з ванною, пральною машиною та всією необхідною сантехнікою. Додатковою перевагою є просторий балкон, де можна облаштувати зону відпочинку. Квартира світла та затишна, з гарним виглядом у двір. Локація дуже зручна — поруч озеро та парк, що ідеально підійде для прогулянок і відпочинку. Ідеальний варіант для комфортного проживання!

Олександра Довженка вул., 57

Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано в стилі євроремонт. Система опалення індивідуальна газова. Квартира здається з меблями. Новобудова. Гарний краєвид. Квартира розташована у дуже хорошій локації з входом у парк Шевченка. Поруч міське озеро, ТЦ АТБ, ТЦ Сільпо та Медичний коледж.

Здається 1к кв.парк  вул.Дорошенка 22

Здається в довгострокову оренду світла, простора та затишна квартира площею 68 м² у сучасному ЖК “Сонячний”, Івано-Франківськ. Ідеально підійде для сім’ї, яка цінує комфорт, стабільність та можливість повноцінно працювати з дому. 🔑 Головна перевага — повністю готова інфраструктура для remote work: два окремих робочих місця, зручні комп’ютерні крісла, оптоволоконний інтернет (2 Гбіт/с) та резервне живлення EcoFlow DELTA 2 Max. Комфортно працювати можуть двоє людей одночасно. Квартира дуже світла, доглянута, з приємною атмосферою та продуманим плануванням: простора вітальня з великими вікнами, окрема спальня, кухня з обідньою зоною, ванна кімната та функціональний коридор із місцями для зберігання. Оснащення та переваги: Комфорт та техніка: — інверторний кондиціонер Cooper&Hunter (обігрів/охолодження) — сучасний телевізор Samsung 55" — зволожувач повітря — пральна машина, повністю укомплектована кухня — комп’ютерні крісла — фільтр зворотного осмосу з мінералізатором Автономність та тепло: — індивідуальне газове опалення (газовий котел) — регульовані батареї — тепла підлога — EcoFlow DELTA 2 Max (резервне живлення) Для роботи та життя: — 2 повноцінні робочі місця — оптоволоконний інтернет — турнік/бруси Безпека та зручність: — сейф для документів — відеоспостереження на території ЖК — зручне паркування біля будинку Локація: — 10 хвилин до парку Шевченка та міського озера — магазини та все необхідне — у пішій доступності Квартира тепла, економна в опаленні та комфортна в будь-який сезон. Ідеальний варіант для тих, хто хоче жити та працювати в стабільних умовах без компромісів. Умови: Для сім’ї, без тварин Оренда: 600 $ / місяць Довгостроково, мінімум рік

владелец
Олександра Довженка вул., 49
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Здається в оренду 1 кім. квартира з сучасним ремонтом поруч місього парку по вул. Дорошенка, 22б (БК Спілка забудівників) Загальна площа 45,2 кв.м. Поверх 11, не останній, є повноцінний 12 поверх та горище. Південна сторона, вікна виходять на внутрішній двір. Квартира одностороння, ліфт в протилежному, від квартири, боці. Індивідуальне газове опалення Встановлено потужний котел італійського виробництва Westen Pulsar, BAXI Grup. Водяна тепла підлога розведена по площі кімнат, тобто підігрівається прихожа (для сушки мокрого взуття), коридор, вся кухня, лоджія, ванна. Квартира обладнана всім необхідним: меблями та технікою

Гетьмана Петра Дорошенка вул., 22б

✨ Оренда 3-кімнатної квартири у ЖК “Сонячний” (район БАМ) ✨ Шукаєш простір і комфорт? Тут три окремі кімнати — кожен матиме свій простір. Двостороннє планування — свіже повітря і багато сонця в будь-який час доби. А ще — посудомийка, бо твій час вартий більшого, ніж миття тарілок. Житловий комплекс “Сонячний” — це місце, де завжди затишно: ▫️ сучасний будинок ▫️ комфортна локація на БАМі ▫️ тиша та зручна інфраструктура поруч Ця квартира створена, щоб ти відчував(ла) себе вдома з першого дня. 📲 Пиши в дірект, домовимось про перегляд.

Довженка вул., 51

Стильна 1 кімнатна квартира поруч з озером ✨новобудова ✨індивідуальне опалення ✨4-й поверх, ліфт працює ✨кухня студія з відпочинковою зоною та спальня ✨всі необхідні меблі ✨базова побутова техніка та телевізор, кондиціонер ✨просторий закритий балкон ✨с/в з ванною ✨розвинена інфраструктура поруч

Олександра Довженка вул., 57

Квартира має роздільне планування та євроремонт. Вона пропонує 3 окремі кімнати, що ідеально підходить для сімї, роботи з дому або дитячої. Двостороннє планування забезпечує свіже повітря та світло зранку і ввечері. Квартира має індивідуальне опалення з власною котельнею, що забезпечує економію та тепло в будь-яку пору року. Система водопостачання централізована. Сучасна кухня обладнана посудомийною машиною. Також є необхідний посуд для приготування їжі. Квартира здається для сімей, можна з дітьми та домашніми улюбленцями (котиками, маленькими, середніми та великими песиками, іншими тваринками). Квартира розташована в сучасному житловому комплексі "Сонячний" із закритим двором, дитячим майданчиком та паркінгом. У будівлі є ліфт. Житловий комплекс знаходиться у престижній локації біля парку та озера, що забезпечує близькість до природи. Квартира має балкон/лоджію для відпочинку. Якісний ремонт дозволяє одразу заїхати та жити. Це не просто квартира, а новий рівень життя з природою поруч та комфортом удома.

Здам 3 кім. кв в ЖК Сонячний

Квартира з євроремонтом. Санвузол суміжний. Квартира мебльована. Опалення індивідуальне газове. Підключено оптоволокно. Квартира здається з меблями. Тварини за домовленістю.

Оренда 1к кіартири, тварини за домовленістю

Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт житловий. Система опалення централізована. Квартира мебльована, є все необхідне для проживання. Можна з маленькою тваринкою (котик, маленький песик до 10 кг).

Оренда бюджетної 1-кім квартири на Бамі з 1 червня (63)

Выберите расположение квартиры

Популярные запросы

Ищите квартиру по локации