Стильна та продумана квартира для комфортного життя в одному з найпопулярніших ЖК Львова! 📍 ЖК “Шоколад”, вул. Шевченка, 80 📐 Площа – 62 м² 🛏 Житлова – 20 м² 🍽 Кухня-вітальня – 25 м² 🛏 Затишна ізольована спальня з гардеробною 💻 Два повноцінні робочі місця – ідеально для дистанційної роботи 🚿 Стильний суміжний санвузол 🌞 Світлий засклений балкон Комплектація та техніка 🪑 Якісні італійські меблі ⚡ Побутова техніка Bosch ❄️ Кондиціонер 🍳 Варильна поверхня + духова шафа 🍵 Вбудована мікрохвильова піч 🧊 Холодильник 🍽 Посудомийна машина Додаткові переваги 🔥 Підігрів підлоги у коридорі та ванній 🍖 BBQ-зона на території комплексу (за попереднім резервуванням) 🚆 Зручна транспортна розв’язка 🌃 Розвинена інфраструктура, в пішій доступності до центру міста. Огляди в будь-який зручний для Вас час🔑 ❗️Є ВІДЕООГЛЯД 💰650$ +КП

Тараса Шевченка вул., 80

Квартира-студія з суміжним санвузлом. Виконано якісний євроремонт з використанням сучасних матеріалів. Укладено кварц вінілову плитку. Тепла підлога встановлена в кухні, ванній кімнаті та коридорі. Є велика шафа-купе. Опалення індивідуальне газове, встановлено 2-функційний газовий котел. Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою BOSCH. Є пральна машина, холодильник, духовка, варильна поверхня, сушильна машина, електрочайник, мікрохвильова піч, плита, телевізор, швидкісний інтернет, Wi-Fi. Встановлено кондиціонер та водяний фільтр. Житловий фонд 2011-2020-х років. У будинку є ліфт, підземний та гостьовий паркінги, паркувальне місце, охорона території. Квартира розташована в ближньому центрі Львова. Поблизу знаходяться зупинки громадського транспорту, магазини, супермаркет "Сільпо". До центру міста можна дістатися за 10 хвилин. Є засклений балкон, який є чудовим місцем для ранкової кави.

Оренда 1 кім квартири вул. Шевченка ЖК Шоколад

Квартира з євроремонтом. Планування роздільне, санвузол суміжний. Є балкон. Індивідуальне газове опалення. Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою. Розглянуть порядних орендарів: одну особу, пару. Маленькі тваринки до обговорення. Заселення та огляди з 2 листопада. Район з гарно розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, заклади харчування, зупинка громадського транспорту. До центру міста 15 хвилин пішки.

Оренда 1 кімнатної квартири ЖК Шоколад по вул Шевченка

Ищите квартиру по локации