Обєкт №23570 Здам довгостроковий смарт квартиру 18м. ЖК французький бульвар. зручне розташування. транспортне розвязування. трц Французький бульвар 2 хвилини. зупинка транспорту. кухня.сан/вузол все в квартирі Оренда 4000гр + комун/усл.

Салтівське шосе, 43

Квартира дворівнева, що передбачає перепланування. Ремонт капітальний, що свідчить про гарний стан помешкання. Квартира повністю мебльована та обладнана всією необхідною технікою. Оренда квартири з оплатою 7500 у.о. плюс комунальні послуги. Будинок відноситься до новобудов, збудованих у період 2011-2020 років. Тип будинку - житловий фонд. Квартира розташована в новобудові ЖК Париж на Салтівці.

Сдам двухуровневую гостинку в новостройке ЖК Париж на Салтовке

Квартира обладнана всім необхідним для проживання. Можливе проживання з дрібною твариною. Додатково оплачуються комунальні послуги. Квартира розташована у ЖК Французький Квартал. Поруч проходить транспорт, є торговий центр Французький бульвар.

Довгострокова оренда 1к Квартира Салтівське шосе

Шукай квартиру по локації