Оренда 2 км квартири вул. Чорновола 73 в новобудові в пішій доступності до центру !!! Квартира розташована на 5 поверсі Площа квартири 56м2 Квартира простора та світла. Кімнати ізольовані Санвузол сумісний! Є усі необхідні меблі та побутова техніка! У кімнату доставлять меблі по потребі наприклад ліжко чи диван. У одній з кімнат є камін. Поруч уся необхідна інфраструктура та чудова транспортна розвʼязка! Ціна 19.000 грн Є відеоогляд

Вячеслава Чорновола просп. (), 73

Квартира має роздільне планування та євроремонт. Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Центральний водопровід, електрика та каналізація. У квартирі є вся побутова техніка: електрочайник, плита, варильна панель, духовка, мікрохвильова піч, холодильник, посудомийна машина, пральна машина, сушильна машина, праска та пилосос. Також є Wi-Fi, швидкісний інтернет та телевізор. З меблів є двоспальне ліжко, диван та меблі на кухні. Квартира здається в оренду від власника. Будинок з ліфтом, побудований після 2011 року. Є гостьовий паркінг, паркувальне місце. Асфальтована дорога. У квартирі встановлена сигналізація та підігрів підлоги. Засклений балкон з панорамними вікнами.

Оренда 2-кім. Чорновола-Новобудова Схід Сонця

Квартира має євроремонт. Планування включає кухню-студію площею 24 кв.м., дві ізольовані спальні, гардеробну та засклену лоджію. У ванній кімнаті підігрів підлоги. Квартира обладнана кондиціонером. Можливий торг. Квартира розташована в новобудові. Прекрасна інфраструктура з супермаркетами, школами, дитячими садками. Відстань до Оперного театру - 1.8 км. З вікон відкривається гарний краєвид на центр міста.

Довгострокова оренда 2к Квартира Чорновола Вячеслава проспект ЖК Схід Сонця

Оренда — 2-кімн.квартира, пр.Чорновола, 85 кв.м., 10 поверх, новобудова, кухня-студія 24 кв.м. та дві ізольовані спальні, євроремонт, підігрів підлоги в ванній, кондиціонер, зашклена лоджія, гардеробна, гарний краєвид на центр міста, прекрасна інфраструктура (супермаркети, школи, дитсадки, до Оперного 1.8 км), екв. 550 $, торг, 0983663803, Людмила.

Вячеслава Чорновола просп. (), 73
Узнавай первым о новых квартирах
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Оренда - 1-кімн.квартира, пр. Чорновола, 55/22/14, 4/13 ц, новобудова, євроремонт, сучасне планування (openspace), чудова локація, все поруч, без тварин, екв. 480 $ , 0983663803, Людмила

Вячеслава Чорновола просп. (), 75

Квартира з новим ремонтом. Санвузол роздільний. Є великий балкон. Квартира має автономне опалення. Опалення та світло працюють на додатковому живленні, що забезпечує їх наявність навіть у разі відключення. Спальня обладнана двоспальним ліжком, приліжковими тумбами, вмісною шафою, столом. Друга кімната пуста і може бути облаштована орендарем під свої потреби. Квартира оснащена пральною машиною, варильною панеллю, духовкою, витяжкою, мікрохвильовою піччю, холодильником, чайником. У санвузлі встановлений душ і бойлер на воду. Вартість оренди становить 550 доларів США плюс комунальні платежі. Можливий торг для однієї особи. До розгляду приймається чемна тварина. Квартира розташована в новобудові, перша здача. ЖК Схід Сонця має розвинену інфраструктуру: супермаркети, магазини, кафе, НП, поруч розташований парк.

Чорновола В. просп. Шевченківський район

Ищите квартиру по локации