Квартира має роздільне планування з двома окремими кімнатами, кухнею-вітальнею, двома санвузлами та гардеробом. У квартирі зроблено євроремонт.
Квартира повністю мебльована та обладнана для комфортного проживання. Укомплектована побутовою технікою, включаючи посудомийну машину, холодильник, плиту, електрочайник, варильну панель, духову шафу. Є телевізор та Wi-Fi.
Можна з дітьми та домашніми тваринами.
Будинок Ренесанс - житловий фонд 2011-2020 років. У будинку є консьєрж, ліфт, підземний паркінг, охорона території, відеоспостереження. У разі відключення світла ліфти працюють.
Квартира розташована в центрі Одеси, поблизу Старобазарного скверу. Неподалік знаходяться Книжка, Успенська, Катерининська, Привоз.
В одній зі спалень є просторий балкон з видом на місто. Квартира обладнана панорамними вікнами, кондиціонером, ванною та душовою кабіною.