Квартира з суміжним санвузлом. У квартирі встановлена тепла електрична підлога. Система опалення забезпечується власною котельнею. Квартира здається з меблями. У квартирі є вся необхідна техніка: душова кабінка, пральна машина, бойлер, мікрохвильова піч, електрочайник, холодильник, варильна панель, телевізор. Також встановлено кондиціонер. Домашні тварини не дозволені. Будинок житлового фонду побудований після 2011 року. ЖК "Мрія" має асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів та центральний водопровід. Квартира розташована поблизу ТРЦ "Французький бульвар", станцій метро "Ак. Барабашова" та "Захисники України".

власник
Здам однокімнатну смар-квартиру

Квартира має два рівні. На першому поверсі розташовані ванна кімната, вітальня з великим диваном і кухня. На другому поверсі знаходяться двоспальне ліжко, гардеробна кімната зі пральною машиною та шафою. Ремонт, меблі та побутова техніка в хорошому стані. Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою. Наявні два спальні місця - диван і ліжко. Також є холодильник, електроплитка, мікрохвильова піч, пилосос, пральна машина, телевізор, водонагрівач, кондиціонер, електрочайник, праска. Квартира здається на довгострокову оренду (не менше 3 місяців). Домашні тварини не допускаються. ЖК "Мрія" має закриту парковку для жильців. Квартира розташована біля ТЦ "Французький бульвар" і Сильпо. До метро Захисників України та Київська можна дійти пішки за 20 хвилин. Поблизу зупинка трамваїв № 6, 8, 27.

Сдам ЖК Мрия, ТРЦ Французский бульвар, 2-х уровневая квартира

✅Агентам прохання не турбувати, не співпрацюю, оголошення для орендарів ✅Здам в оренду смарт-квартиру з капітальним ремонтом на 2-му поверху новобудови клубного закритого типу ЖК Мрія вул. вул.Ахієзерів,6а район Французького бульвару ✅Квартира оснащена всіма необхідними меблями та технікою для щасливого життя: вбудована кухня, розкладний диван, містка шафа-купе, зручний обідній стіл, холодильник, мікрохвильова піч, пральна машина, бойлер, голлівудське дзеркало з підсвічуванням на повний зріст, лічильники, сигналізація ✅«Мрія» – житловий комплекс комфорт-класу з автономним опаленням. Енергоефективні технології будівництва дозволяють значно зменшити вартість комунальних послуг. Закрита охоронна територія з відеоспостереженням та паркомісцем. ✅Поруч з новобудовою розташовані відділення банку, школа, дитячий садочок, медичні установи, спортивний комплекс, торгово-розважальним центром Французького бульвару та зупинки громадського транспорту ✅Щомісячна оплата + усі комунальні послуги за квитанцією та страховий платіж. Оплата агентських послуг - 50% від місячного проживання одноразово зі складання договору оренди у 2-х примірниках. Телефонуйте, квартира вашої мрії чекає на вас!

Ахієзерів вул. (Халтуріна), 6-А

ID обєкта : 15591 Здам 1 кімн. квартиру на вул. Ахіезер, 6, ЖК Мрія. Поверх 5/5. Площа 23 кв. м. Квартира після ремонту. Є всі необхідні меблі та техніка. Територія під охороною, є паркомісце. Дод. оплата за комунальні. Ми запрошуємо Вас на перегляд обєкта в будь-який зручний для Вас час. Агенція нерухомості Estate Invest.

Ахієзерів вул. (Халтуріна), 6

Шукай квартиру по локації