Нова квартира з гарним ремонтом, повністю укомплектована. Планування роздільне. У квартирі є велика кухня, простора спальня з розкладним диваном і 2-спальним ліжком з ортопедичним матрацом, а також гардеробна кімната. Санвузол суміжний.
Власна котельня. Підключене резервне живлення, працює ліфт, опалення, інтернет та водопостачання. Інтернет - оптика.
Квартира повністю мебльована і має все необхідне для комфортного проживання. Є телевізор смарт тв, інверторний кондиціонер, холодильник, пральна машина, плита, духовка, чайник, праска, прасувальна дошка, пилосос.
Квартира здається без виселення на літо. Домашні улюбленці не дозволяються.
Територія комплексу під охороною. Є відеоспостереження, консьєрж сервіс, підземний паркінг та генератор.
Відмінний район з розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розвязкою у всі сторони міста. Все поруч і під рукою. Поблизу розташовані ЖК 4 сезони, Апельсин, Чудо місто, Сегмент, Парк перемоги, Канатна, Проспект Шевченка, Проспект Гагаріна, Сегедська, Семінарська, Французький бульвар, Музкомедія, Фонтанська дорога, Водопровідна та Люстдорфська дорога (Толбухіна). До центру міста можна дістатися пішки (Привоз і ЖД вокзал). За 5-10 хвилин на машині можна дістатися до Парку Перемоги, Аркадії та великого торгового центру "Fontan Sky". Є безліч різних супермаркетів, кафе, ресторанів, аптек, спортзалів, нової пошти, відділень банку, стоматологій, пекарень та обладнаних укриттів.