Квартира в ЖК 45 жемчужина. На длительный срок. Видео скину в личку. Укомплектована всем необходимым для комфортного проживания: холодильник, стиральная машина, плита, кондиционер, интернет. Без животных и детей. В квартире не курят!

Валерія Самофалова вул. (Каманіна), 16а/1

Аренда квартиры в ЖК "27 Жемчужина" - Видовая, стильная, готовая к заселению! Сдается шикарная квартира в престижном жилом комплексе "27 Жемчужина" . Панорамный вид , который покорит вас с первого взгляда! Современный ремонт, продуманный интерьер, мероприятие и живи. Удобная планировка, простор и уют на каждом метре. Комплекс с круглосуточной охраной, видеонаблюдением и закрытой территорией. Развитая инфраструктура: кафе, магазины, транспорт – все рядом. Локация – идеальная! Идеальный выбор для тех, кто ценит комфорт, стиль и безопасность. Стоимость: 650 уе без поднятия и выселения! Звоните сегодня и забронируйте просмотр!

Валерія Самофалова вул. (Каманіна), 16а/1

Квартира має планування євродвушки з ізольованою кухнею-студією та ізольованою спальнею. Ремонт виконаний у стилі євроремонт, дизайн квартири виконаний у світлих сіро-білих та бежевих тонах. На стінах у коридорі декоративна натуральна цегла, спальні шпалери. Будинок оснащений генератором. За відсутності електроенергії є вода холодна та гаряча, опалення, працюють швидкісні ліфти. Система опалення - власна котельня. Є центральна каналізація, електрика, центральний водопровід. Є все необхідне для комфортного проживання: двоспальне ліжко в кімнаті та двоспальний диван на кухні-студії. Побутова техніка включає електрочайник, холодильник, фен, варильну панель, праску, мікрохвильову піч, духову шафу, пилосос, пральну машину. Також є меблі на кухні та гардероб. Здається на місяць до 15 червня. Без комісії. Без тварин. Можна іноземцям, можна студентам. Будинок розташований у сучасному житловому фонді від 2021 року. На території будинку є багато магазинів, супермаркет, спортивний майданчик. Будинок має відеоспостереження, консьєрж, охорону території, вантажний ліфт. Працюють швидкісні ліфти. Прекрасна транспортна розвязка, розвинена інфраструктура. Море знаходиться в 7 хвилинах пішки, поруч елітний пляж Аркадія. Квартира має панорамний вид на море в Аркадію. Встановлено кондиціонер. Є кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет, Wi-Fi. Панорамні вікна.

генератор
Здам на місяць до 15 червня без комісії Єродвушка Каманіна 27 Перлина з видом на море

Квартира має велику гардеробну. Квартира здається тільки охайним і чистоплотним мешканцям. Ідеальний варіант для однієї людини або подружньої пари. Квартира розташована в Аркадії, поруч з морем. Тут розвинена інфраструктура. Квартира світла та затишна.

владелец
Довгострокова оренда 1к Квартира Валерія Самофалова (Каманіна) вулиця ЖК Сорок восьмая жемчужина
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Світла квартира з видом на море. Є окрема спальня, кухня з розкладним диваном, гардеробна. Квартира повністю укомплектована. Є 2 телевізори, посудомийна машина. Заїзд з 1 вересня. Від 6 місяців до літа. Без комісії. ЖК Kadr має закриту територію та підземний паркінг. Поруч розташовані продуктові магазини, супермаркет, аптеки, Нова пошта, ресторани, кафе та парк. До Аркадії можна дійти пішки за 10 хвилин. Квартира має вид на море.

владелец
Довгострокова оренда 1к Квартира Валерія Самофалова вулиця ЖК Сорок четвертая жемчужина

Ищите квартиру по локации