Оренда Апартаментів 2к з кухнею окремою по вул Шевченка ,ЖК Велика Британія (Ближній Центр), вид на Собор Св. Юрія і Костел Ольги та Єлизавети
44,8кв.м. По всій площі тепла підлога+ (дуже економно взимку, зберігає тепло при відключенні світла!
Топовий район Львова , розвинена інфраструктура, 10 хвилин пішки до Оперного, ресторани , магазини та супермаркети , все в пішій доступності .
Перше заселення!!! Квартира після ремонту.
Простора квартира, окрема спальня, зал. Спальня з двоспальним ліжком і вмісткою шафою, а в залі розкладний диван біля телевізора і обідній стіл з кріслами в стилі їдальні.
Кухня обладна всією технікою, яка включає:
- холодильник з морозильною камерою
- індукційну плиту,
- витяжку;
- пральна машина
- мікрохвильову
- електрочайник
- пилосос
Санвузол:
- з душовою
- унітаз
При вході міні-гардероб двосекторний
Домофон в квартирі+
Дуже світла та простора квартира
Проведений супершвидкісний інтернет з потужним роутером, є виводи на сигналку, відеоспостереження і кондиціонер (при потребі можете собі провести)
Запрошуємо порядних орендарів на довгий термін.
Біля будинку є місця для парковки, вікна в тихий двір
Вся територія будинку ззовні та всередині на відеонагляді +охорона території
В будинку два ліфти