Пропонється в оренду квартира в ЖК Амурський.Метро Васильківська.Квартира простора,та світла.Вікна виходять на дві сторони.Роздільне планування.Два окремих санвузли. В двох кімнатах двоспальні ліжка.У третій диван. Техніка:два ТВ,пралка, холодильник,бойлер,варильна поверхня,духовка.Є три шафи для зберігання речей. Також у квартирі два засклені балкони. Можна з дітьми,але без тварин. Комісія 10000.

Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 36-В

Квартира з роздільним плануванням та євроремонтом. Санвузол суміжний. Централізоване опалення та водопостачання. Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою. В наявності ліжко, диван, стільці, гардеробна, кухонні меблі, праска, дошка для прасування, пилосос, пральна машина, духовка, варильна поверхня, бойлер, рушникосушарка, обігрівач, електрочайник, холодильник, фен, мікрохвильова піч, плита та телевізор. Перша здача після проживання власників. Можливий торг. Домашні улюбленці не дозволяються. Будинок житлового фонду від 2011 року. Є консьєрж, ліфт та вантажний ліфт. Квартира має зручну транспортну розвязку. До метро пішки 10 хвилин. Квартира виконана у світлих тонах. На вікнах наклеєна спеціальна захисна плівка. Є балкон та лоджія.

Оренда 47м  великої 1 к квартири на вул. Здановської 36 Б

Квартира з сучасним дизайнерським ремонтом, виконаним у світлих тонах. Планування включає кухню-вітальню, 2 кімнати, санвузол та коридор. Санвузол суміжний. Квартира має роздільне планування, є панорамні вікна. Квартира укомплектована всією необхідною побутовою технікою та меблями для комфортного проживання. Є посудомийна машина, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, пральна машина, телевізор, швидкісний інтернет, кабельне, цифрове та супутникове ТБ, Wi-Fi. Квартира здається в оренду. Домашні улюбленці не дозволяються. Можна з дітьми. Житловий фонд побудований після 2011 року. Інфраструктура комплексу включає ігрові майданчики для дітей, багаторівневий паркінг. Є консьєрж, ліфт, підземний паркінг, гостьовий паркінг, вантажний ліфт, охорона території. Поблизу розташовані супермаркети, метро та все необхідне для зручного проживання. Квартира має підігрів підлоги, кондиціонер, ванну, гардероб. Встановлено відеоспостереження.

Оренда 3к квартири ЖК Амурський метро Васильківська Виставковий Центр

Здається в довгострокову оренду хороша двокімнатна квартира в ЖК Амурський,вулиця Юлії Здановської 34А(Ломоносова),2 окремі кімнати,роздільний санвузол та балкон. Квартира частково мебльована,розглядається доукомплектування під орендаря. Гарний та обжитий будинок,є консʼєрж,поруч багато різних магазинів та салонів,кав’ярні,пошта,до метро Васильківська 10 хв хвилин пішки. Оренда 19 000 грн+страховий платіж та комунальні послуги. Додатково є фото та відео квартири,пишіть в телеграм

Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 34-А
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира з хорошим якісним ремонтом, роздільним плануванням і суміжним санвузлом. Є велика гардеробна. Централізоване опалення, лічильники на воду та опалення. Автономність при блекауті: працює інтернет і опалення. Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою: індукційна варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч, посудомийна машина, пральна машинка, бойлер, плазма. Квартира здається вперше. Ціна оренди + комунальні платежі. Домашні улюбленці не дозволяються. Житловий фонд від 2011 року. Є консьєрж, відеоспостереження, вантажний ліфт, ліфт, гостьовий паркінг, пожежна сигналізація. Добре розвинена інфраструктура та транспортна розвязка. Зупинка транспорту в 3 хв. до метро 15 хв. пішки. Поруч магазини, кафе, відділення Нової пошти та відділення банку, аптеки, школи, дитсадки, ВДНГ. Є велика лоджія із кухні, засклена та утеплена.

Здам  1-х вул.Здановської ( Ломоносова ) 36 - В

Ищите квартиру по локации