Квартира здається в оренду.

Сдам квартиру ЖК Нагорный ул Дюковская 5, 5эт., 50м2, 16000 грн

Квартира має правильне планування з роздільним санвузлом. Зроблено євроремонт. Квартира повністю мебльована, є комфортна двоспальна ліжко та гостьова зона в кімнаті. Також є вместительна уборна, гардеробна та кухня. У квартирі є електрочайник, холодильник, пральна машина, варильна панель, духовка, мікрохвильова піч. Домашні тварини не дозволені. Квартира розташована у теплому цегляному будинку житлового фонду від 2011 року. Є власна котельня. Будинок має закритий двір з дитячим майданчиком, парковкою та охороною території. Є підземний та гостьовий паркінг. У будинку є ліфт та вантажний ліфт. Встановлено пожежну сигналізацію. Поблизу розташовані супермаркет, автовокзал, Морська академія, інститут Водний, староконний ринок. Є відмінна транспортна розвязка. Квартира обладнана кондиціонером, душовою кабіною та Wi-Fi. Є телевізор.

Сдам 1 ком кв ул.Дюковская,5 ЖК "Нагорный"

Квартира має велику кухню з кладовкою та 2 санвузли. Один санвузол обладнаний ванною та душовою кабіною, інший - гігієнічним душем. Кожна кімната має власну шафу. У коридорі стоїть глибока шафа. Стелі заввишки 4 метри. Квартира має газове опалення. Будинок обладнаний власною котельнею та генератором, що забезпечує тепло взимку. Стіни квартири метрові. У квартирі є 9 спальних місць. Дві кімнати мають двоспальні ліжка. У гостьовій кімнаті стоять диван та розкладне крісло. У кабінеті/дитячій є дитячий диванчик та розкладне крісло. У квартирі встановлена нова техніка Samsung (холодильник Side-by-Side, смарт телевізор, мікрохвильовка та пральна машина), посудомийна машина Boch, 2 кондиціонери Toshiba, бойлер у ванній та проточний водонагрівач на кухні. Квартира здається довгостроково без зміни ціни на зиму-літо. Будинок має власну котельню та генератор. Є місце для паркування під будинком. У будинку розташована ветеринарна клініка. Квартира розташована в спокійному районі з видом на Дюківський парк. Під будинком є парк з майданчиком для собак. У сусідньому будинку знаходиться садочок, поруч розташовані кілька шкіл. Квартира має 3 відкриті балкони. Встановлено інтернет stikonet (оптоволокно) з роутером на всю квартиру та підключенням кабелю до 3 робочих місць. У квартирі є акваріум. Можна з тваринами та дітьми.

владелец
генератор
Довгострокова оренда 4к Квартира Дюківська вулиця

Новострой. Ул. Дюковская 14. Только для семейных. Дом газифицирован. Длительная аренда. 300 у.е. Можно по курсу в гривне. Есть видео обзор. Фото соответствует квартире

Дюківська вул., 14
Узнавай первым о новых квартирах
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира в новострое, рядом с морской академией. Две раздельные комнаты. Невысокий этаж. Чистая, аккуратная квартира, спальные места обновлены. Полностью укомплектована мебелью и всей необходимой бытовой техникой. Варианты аренды по запросу. Магазины, кафе, остановки транспорта, рынок, учебные заведения. Концертное пианино настроено, можно пользоваться. Большой, закрывающийся двор с просторной территорией. Две раздельные комнаты. Коридор-холл с диваном и большим шкафом купе.

Дюківська вул., 6

Квартира з євроремонтом, ідеально чиста. Санвузол суміжний. Є власна котельня. Квартира автономна: працюють водопостачання, ліфт, інтернет та опалення під час блекауту. Квартира здається з меблями. Квартира здається через ріелтора. Необхідно внести заставу. Домашні тварини не дозволені. Квартира розташована в центрі новобудови, поруч з Новим ринком.

Сдам 1комн Квартиру Ул Дюковская новый рынок

Квартира розташована в новобудові. Квартира повністю укомплектована. Довгострокова оренда. Без тварин. Фотографії відповідають реальності. Є відеоогляд.

Сдаю 1 комнатную квартиру ул. Дюковская

Квартира дуже тепла та світла. Квартира повністю мебльована та оснащена всією технікою, включаючи кондиціонер. Пропонується в оренду. Без літнього підвищення ціни. Квартира розташована в студентському районі, поблизу Водного та Будівельного інститутів. Квартира дуже комфортна для проживання.

владелец
Сдам 1 комнатная квартира. Дюковская

Квартира має простору кімнату з балконом, зручну кухню з відкритою і утепленою лоджією та санвузол з ванною. Виконано якісний дорогий ремонт у теплих світлих тонах. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. У кімнаті є двоспальне ліжко та розкладний диван, а також місткі шафи. Встановлено кондиціонер, котел, пральну машину, варильну панель та духовну шафу. Також є телевізор, інтернет та Wi-Fi. Квартира розташована у тихому та зручному районі біля Морської та Будівельної Академій практично в центрі міста.

Довгострокова оренда 1к Квартира Дюківська вулиця

Ищите квартиру по локации