Генератор( ліфт, вода, опалення). Диван після хімчистки. Встановлена нова витяжка на кухні. Пропонується в оренду нова( друга здача) однокімнатна квартира на 15 поверсі, вул. Бориса Гмирі 20. Новий дім, мешканці в основному молодь. До метро Позняки або Осокорки 10 хвилин пішки. Поряд школи, магазини, Епіцентр, АТБ, Сільпо. Вид из вікон на озера. В підїзді три ліфти. Електронний ключ на вхід та на ліфт. В квартирі нова мебель, нова техніка, все на знімках. Диван євро-книжка та крісло-ліжко, бойлер, та вся інша техніка в наявності. Є високошвідкисний інтернет (WiFi). Лічильники встановлені на все у т.ч. на опалення, що суттєво економить комунальні платежі.

Бориса Гмирі вул., 20

Бориса Гмирі вул., 14-А

Бориса Гмирі 17 будинок напроти ТЦ Епіцентр! метро Позняки 5 хвилин Квартира з хорошим якісним ремонтом у світлих тонах. Простора і комфортна! Площа 42 м2 що є оптимально для проживання одного чи пари Укомплектована: посудомийна машина, холодильник, великий ТВ, містка шафа купе та ортопедичний диван, та інше + Просторий балкон. + Гардеробна/Кладова

Бориса Гмирі вул., 17

!!! Завжди є світло !!! вул Бориса Гмирі 1б/6, м.Позняки 2 хв пішки Найзручніше розташування будинку.ФОТО РЕАЛЬНІ 100% •бойлер •пральна машина •холодильник •варильна панель •витяжка •праска •електрочайник •КОНДИЦІОНЕР •Wi FI ОПЛАТА 15 000 грн + комун послуги (скрізь лічильники, таріфи сами нізьки в Києві). Розвинена інфраструктура. У будинку консьєрж. Чудові господарі. Поруч: Осокорки, Позняки, Харківська, Бажана, Чавдар, Ващенко, Гмирі, Завальна, Зарічна, Срібнокільська, Драгоманова, Ахматової, Урлівська, Дніпровська набережна, Здолбунівська, Ревуцького, Бджілки, Пчілки, Ріверстоун, Riverstone. Телефонуйте, буду рада Вам допомогти. Сертифікований рієлтор. За запитом скину відео на будь-який месенджер.

Бориса Гмирі вул., 1-Б/6
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Стан ремонту - перша здача, що свідчить про новий ремонт. Будинок утеплений, що забезпечує тепло навіть до початку опалювального сезону. Товщина стін становить 50 см. В квартирі є кондиціонер. Квартира повністю мебльована, включаючи функціональне робоче та декоративне освітлення. Наявні меблі на кухні та електрочайник. Квартира здається людям, яким важливо жити в просторі з атмосферою. З ріелторами не співпрацюю. Будинок утеплений панельний, завдяки чому добре тримає тепло. Є вантажний ліфт та звичайний ліфт. До метро Позняки 8-10 хвилин пішки. Поруч розташовані спортклуби, три гімназії, медичний центр Добробут, ТРЦ Піраміда. Дитячий садок знаходиться за 3 хвилини. Квартира має стильний дизайн інтерєру, що нагадує простір творчої людини. Є окрема спальня з великим ліжком, простора кімната для роботи та відпочинку, велика їдальня з деревяним столом та затишний балкон з барною стійкою і гарним видом. В квартирі є ванна та балкон/лоджія.

Стильна двокімнатна квартира біля метро Позняки.  Перша здача

Такі квартири дуже рідко здають в оренду! Абсолютно нова пропозиція з дизайнерським ремонтом в будинку з ГЕНЕРАТОРОМ Метро Осокорки/Позняки , вул. Б.Гмирі 6 -Комфортний 8 поверх -Простора кухня -Вітальня -Дві спальні -Два санвузли -Два балкони -З вікон відкривається чудовий краєвид -Якісні меблі та техніка світових виробників Обговорюється проживання з невеликим вихованим улюбленцем Є відеоогляд Телефонуйте домовимось Не упустіть можливість орендувати класне житло

Бориса Гмирі вул., 6

Квартира має роздільне планування та євроремонт. Вона повністю мебльована. Система опалення централізована. Є генератор на ліфт, який працює під час відключень електроенергії. Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою, включаючи телевізор, пральну машину, кондиціонер, холодильник, сучасну кухню з духовкою, варильною поверхнею та мікрохвильовою піччю. Квартира здається в оренду. Комісія складає %% від вартості оренди. Не дозволяється тримати домашніх улюбленців. Будинок сучасний, 25-поверховий, збудований у 2011-2020 роках. Є консьєрж, відеоспостереження та працюючий ліфт під час блекаутів. Розташована за 5-7 хвилин пішки від метро «Позняки». Поруч знаходяться ТРЦ, супермаркети, кафе та спортзали. Зручна транспортна розвязка. Квартира простора та світла, розташована на 20-му поверсі. Має балкон. Вікна панорамні.

генератор
Оренда/ 1-кімнатна квартира / Позняки

Бориса Гмирі вул., 17

Квартира має роздільне планування санвузла та суміжний санвузол. Стан ремонту оцінюється як хороший. Система опалення централізована. Встановлено інвертор, що забезпечує роботу ліфта, води та опалення під час відключення світла. Також працює інтернет та водопостачання. Є бойлер. Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною технікою. Є вбудована кухня, шафи-купе, кондиціонер, електрична плита, духова шафа, витяжка, пральна машина та холодильник. Також є зручне спальне місце. Комісійні становлять 50%%. Будинок монолітно-каркасний. Двір та підїзд доглянуті. У підїзді працює консьєрж. Розташована поруч з метро Позняки (10 хвилин пішки). Поблизу є дитячий садок, школи, маркети, кафе, банки, поліклініка та зупинка громадського транспорту. Квартира має балкон (незаскленний). З вікон відкривається панорамний вид на місто.

Оренда 1кім. квартири, Гмирі 17. Є інвертор!

Бориса Гмирі 20 37 кв.м 10 поверх Світла та простора квартира, укомплектованна меблями та технікою. Є резервне живлення в будинку. Є вода, опаленя, працює ліфт. Комісія 60%

Бориса Гмирі вул., 20

Оренда квартири в будинку за 7 хвилин від МЕТРО "ПОЗНЯКИ". Здам світлу, затишну 1-кімнатну квартиру в масиві Патріотика по вул. Гмирі, 20 в будинку з гарною назвою "Асканія". 37/17/8.5; 14/25-поверхового будинку. Квартира після якісного ремонту - склопакети, плитка у сан/вузлі – повністю, та на підлозі у передпокої, кухні та на балконі. Засклений з 2-х сторін від підлоги до стелі балкон – чудове місце для ранкової кави. Всі меблі нові - в кімнаті 3-х секційний шафа-купе вздовж усієї тильної стіни з 3-ма зеркальними дверима, двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, місткий комод на якому розташований телевізор «Sony», за комфортний клімат відповідає тихий кондиціонер. У кухні - вбудовані на замовлення кухонні меблі з шикарним LED-підсвічуванням усієї робочої зони та з вбудованими поверхнею та духовкою «Bosch», посудомийною машиною «Bosch». Також кухня оснащена двокамерним холодильником «Whirlpool», та мікрохвильовою піччю. У ванній кімнаті встановлена пральна машина «Whirlpool», електричний бойлер, електрична рушнико-сушарка, велике навісне дзеркало з LED-підсвічуванням. У передпокої встановлені зручні меблі з вішалкою, дзеркалом, та багатьма шухлядами. Всі світильники в квартирі – LED. Вхідні броне-двері виготовлені на замовлення. Вікна квартири виходять Схід - тобто на найкращу для життя сторону світу. Будинок заселений. Працюють 3 ліфти (2 пасажирські та 1 вантажний) на яких можна піднятися на свій поверх тільки по магнітному ключу. Чистий акуратний під’їзд будинку теж закритий на магнітний ключ. Мешканці будинку можуть бачити своїх відвідувачів, та керувати доступом до будинку ЗІ СМАРТФОНА. В’їзд на прибудинкову територію закритий шлагбаумом. У випадку відключень світла працює генератор і забезпечує роботу ліфта, постачання тепла та води. У будинку та квартирі ДУЖЕ тепло взимку і прохолодно влітку, так як сучасне будівництво та якісне утеплення створюють ефект ТЕРМОБУДИНКУ. Утримання квартири ДУЖЕ ЕКОНОМІЧНО за комунальними платежами і в рази менше, ніж у старіших будинках завдяки лічильникам на всі послуги, а особливо індивідуальному КВАРТИРНОМУ лічильнику тепла. Поруч - шикарна інфраструктура, що включає ТРЦ «Аладдін», супермаркети "Novus", "Billa", "Сільпо", "АТБ", мегамаркети "Епіцентр" та "Metro", тихий зелений парк "Сканді", озеро Небреж з пляжем, до яких, як і до метро "Позняки" від 3 до 7 хвилин неспішним кроком. Поруч з будинком - безкоштовні паркування, але при цьому є можливість орендувати паркомісце в підземному паркінгу за 7 хвилин ходьби від квартири. Для отримання більш детальної інформації краще дзвоніть, бо на повідомлення можу відповісти не одразу.

генератор
Бориса Гмирі вул., 20

Здам 2-кімн. квартиру, кімнати окремі, вул. Гмирі 13, 5/9 п, метро Позняки - 5 хв пішки! Тепла, затишна квартира, є все для комфортного проживання: нове 2-х спальне ліжко, дивани, шафи, вся побутова техніка, кондиціонер, вбудована кухня, великий засклений балкон, плита газова!!! Відмінна інфраструктура - в пішій доступності магазини, торгові і розважальні центри, спорт-клуби, банки, відділення НП, поруч озера для активного відпочинку. Заїзд у двір через шлагбаум, є де припаркувати машину. Метро Позняки - 5 хвилин пішки!

Бориса Гмирі вул., 13

Квартира має вільне планування та новий ремонт, виконаний із якісних матеріалів. Санвузол роздільний, з душовою кабіною. Ремонт авторський проект. Опалення централізоване. В квартирі встановлені лічильники. Є газова плита та газова варильна поверхня. Є бойлер для гарячої води. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Є ліжко з ортопедичним матрацом, нова пральна машинка, холодильник, мікрохвильова піч, витяжка, чайник, стіл та 2 стільці. Також є кондиціонер з функцією обігріву. Квартира здається в оренду. Комісія 50%%. Не здається курцям (сигарети, вейп, айкос). Шукаємо некурячих орендарів, які люблять чистоту, без маленьких дітей і тварин. Здається тільки парам або одній дівчині. Відео огляд по запиту. Будинок розташований за адресою вул. Бориса Гмирі 15А. Є ліфт. Є парковка. Поруч з будинком знаходяться озеро, парк, магазини, зупинки громадського транспорту, СТО та шиномонтаж. До метро Позняки - 7 хвилин пішки. Квартира світла, дуже тепла та сонячна. З вікна відкривається хороший вид на полісадник. В кімнаті встановлені ролети від зайвих очей. Є інверторний кондиціонер з можливістю обігріву до -25 градусів. Також є швидкісний інтернет та Wi-Fi.

НОВА‼️Газ‼️37кв. 1 кімнатна 1 поверх квартира в оренду аренду Бориса Гмирі Гмыри 15А метро Позняки Осокорки 1 комнатная

Оренда 3-кімнатної квартири в ЖК «Патріотика» вул. Бориса Гмирі, 12Б Пропонується в оренду сучасна 3-кімнатна квартира площею 84 м² на 16 поверсі 24-поверхового будинку (2017 рік). Перша здача. Довгостроково. Планування: Простора кухня-вітальня 2 окремі спальні (~17 м² кожна) Спальня з гардеробною та зоною для макіяжу Друга кімната (дитяча/гостьова) з робочим місцем і диваном Санвузол (ванна + душ) Окрема пральня/кладова Балкон Оснащення: Преміальна техніка (Miele) Тепла підлога (кухня, ванна) Багато місць для зберігання Будинок: Генератор (під час відключень працюють ліфти, є вода, опалення та інтернет) Консьєрж, доступ за магніт-ключем 2 ліфти Локація: Метро Позняки — 10–15 хв пішки Метро Осокорки — ~15 хв Поруч ТЦ, супермаркети, школи та дитячі садки Є все необхідне для комфортного проживання. Фото відповідають дійсності. #667335

Бориса Гмирі вул., 12-Б

Здам 1-кімнатну квартиру на Позняках (ЖК «Патріотика») 📍 Київ, вул. Бориса Гмирі, 20Б 🚶 ♂️ Метро «Позняки» — 6 хв пішки 🏬 Поруч: • Епіцентр — 3 хв • METRO — 3 хв • АТБ — біля будинку • Фора — поруч • ТРЦ «Піраміда» та «Аладдін» ✨ Перша здача! Квартира повністю укомплектована всією необхідною побутовою технікою: холодильник, посудомийна машина, мікрохвильова піч та інше. ⚡ Будинок автономний: • генератор • сонячні панелі • акумулятори (забезпечення електроенергією навіть під час відключень) #667319

генератор
Бориса Гмирі вул., 20-Б

Квартира з якісним ремонтом, планування роздільне. Окрема простора кімната-спальня, окрема кухня з дуже гарною зоною для відпочинку. Вікна на південь, у двір. Гарний краєвид, озеро. Ремонт: Євроремонт. В будинку працює ГЕНЕРАТОР. Система опалення: Власна котельня. Автономність при блекауті: Працює ліфт, Працює опалення, Працює інтернет, Працює водопостачання. Квартира з вбудованою кухнею, технікою та меблями. В квартирі є дві вбудовані шафи: в коридорі та в спальні. Дуже зручне велике ліжко, комод, телевізор, холодильник, варильна поверхня, духова шафа, пральна машина, бойлер, кондиціонер. Побутова техніка: Холодильник, Варильна панель, Мікрохвильова піч, Духова шафа, Пральна машина. Мультимедіа: Телевізор, Wi-Fi. Квартира підійде для дівчини, хлопця або сімейної пари, можна з дитиною. Домашні улюбленці: Ні 🥺. Додатково особливості: Можна з дітьми. ЖК «Патріотика». В будинку три ліфти. На поверсі є додатковий тамбур. Гарне розташування будинку. На території жк безліч кавярень, магазинів, супермаркетів, салонів краси. Консерж. Грузовий ліфт. Гостьовий паркінг. Біля будинку АТБ, до Метро, ТРЦ Аладін та Піраміда- 12 хвилин пішки. Квартира дуже тепла, світла. Панорамні вікна. Душова кабіна. Гардероб.

Здам чудову 1 кімнатну квартир в новому будинку біля метро Осокорки.

Квартира має роздільне планування та авторський проект ремонту. Вона простора, світла та тепла, з просторою кухнею та вітальнею. Система опалення централізована. Автономність при блекауті забезпечується роботою ліфта, інтернету та водопостачання. Є центральна каналізація та центральний водопровід. Квартира повністю мебльована італійськими меблями. Побутова техніка включає плазмовий телевізор Sony, кондиціонери, посудомийну машинку Bosch, прально-сушильну машинку Bosch та німецький холодильник Liebherr no frost. Також є електрочайник, духова шафа, пилосос та праска. Квартира здається без комісії від власника. Розглянеться оренда лише для 1-2 осіб (пари), без тварин. Можна іноземцям, можна курити. Будинок житлового фонду 2001-2010-х років. Чистий підїзд, є консьєрж та 2 ліфти. Доступний гостьовий паркінг. Розташована біля метро Позняки (2 хвилини). Поруч знаходяться торговий центр Алладін, супермаркет Novus та McDonalds. Квартира має 2 гардеробні та 2 ванні кімнати. Підігрів підлоги в санвузлах. Є лоджія. Також присутні швидкісний інтернет, Wi-Fi, кабельне/цифрове ТБ та душова кабіна.

Сдается в аренду дизайнерская 2-х комнатная квартира, метро "Позняки"

Затишна квартира в спальному районі. Тихий двір, приємна атмосфера та все необхідне поруч: трамвайна зупинка у пішій доступності, неподалік «Епіцентр» і «Новус» для зручних покупок. До метро Позняки всього 15 хвилин пішки — швидко та зручно дістатися в будь-яку частину міста. Умови оренди: 10000грн/міс+10000грн гарантійний платіж+50% комісія Не соромтесь, телефонуйте — домовимось про перегляд.

Бориса Гмирі вул., 15-А

ЖК Патріотика Бориса Гмирі 12б Є відеоогляд tg: arendakievkvartir Квартира-студія Розкладний диван, ліжко 3 шафи-купе Кондиціонер Ванна бойлер Засклений балкон Метро Позняки Осокорки

Бориса Гмирі вул., 12-Б

Без комісії ріелтора!!! місто Київ, Б.Гмирі, будинок №3 , 4-кімнатна, загальною площею 130кв.м, повністю мебльована, оснащена всією необхідною побутовою технікою, все працює, технічних недоліків немає, вітальня 28кв.м, три спальні по 17-21кв.м, дві лоджії засклені, кухня 12кв.м, два санвузли з душовими, туалетами та біде, при цьому великий санвузол має повно розмірну двомісну фінську сауну HARVIA, ванну та підігрів підлоги, центральний хол 10кв.м та два коридори, гардеробна 3кв.м, дві обладнаних лоджії ПОБУТОВА ТЕХНІКА 5 кондиціонерів, бойлер, електросушарки рушників, пральна машина, холодильник, посудомийна машина,електроплита, електродуховка, фільтр очистки питної води «зворотній осмос», витяжка, мікрохвильовка, чайник, кавоварка, Wi-Fi-роутер, пил ПРИБУДИНКОВА ТЕРИТОРІЯ: закрита – автоматичні ворота та дві калитки на електрозамках цілодобовий відеонагляд спортивний та дитячий майданчики НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДОВАНА ОПЦІЯ: гаражний бокс №143 в багатоповерховому гаражі Б.Гмирі, 7 –21кв.м - на першому поверсі, сухий (на відміну від боксів в підвалі чи на верхніх поверхах), зі зручним заїздом/виїздом без пандуса та із розширеними воротами під позашляховик, обладнаний металевими шафами та стелажем *ціна оренди – 5000 грн./міс

Бориса Гмирі вул., 3

Квартира тепла, опалення є завжди. Стан ремонту не вказано. В будинку є генератори. Опалення центральне. Інформація про меблі та техніку відсутня. Умови здачі квартири не вказані. В будинку встановлена система відеонагляду. До метро 6 хв. пішки. Поруч знаходяться МЕТРО, ЕПІЦЕНТР, АТБ, АЛАДДІН, ПІРАМІДА, НОВУС, СІЛЬПО. Квартира тепла.

генератор
Сдам 1 ком квартиру м Осокорки Позняки є вода тепло

Квартира має 1 кімнату, кухню площею 10 кв.м. та житлову площу 17 кв.м. Стан ремонту хороший. В квартирі встановлено бойлер. Оплата комунальних послуг та лічильників здійснюється додатково. Квартира мебльована всіма необхідними меблями та побутовою технікою, включаючи пральну машину, холодильник та кондиціонер. Орендна плата становить 13000 грн. на місяць, плюс комунальні послуги та лічильники. Розвинена інфраструктура включає супермаркети, ТЦ Аладін, ТЦ Піраміда, Метро, Епіцентр, школи та ліцеї, дитячі садки. Хороша транспортна розвязка: до станції метро Позняки 15 хвилин пішки. Фотографії квартири є реальними.

1к. Бориса Гмирі, 12б  ЖК Патріотика

Довгострокова оренда 2к квартири в Дарницькому р-н по вул. Бориса Гмирі 6 Загальна площа 67м2 Поверх 11 із 21 поверхів. Дві окремі кімнати укомплектована всім необхідним для комфортного проживання меблі, техніка. Без тварин!!! В будинку ОСББ, відеоспостереження. Інфраструктура все у пішій доступності магазини, школа, садочок, ТРЦ, банк, аптека, кав’ярні. Транспортна розв’язка до м. Осокорки, Позняки 15 хвилин пішки. Перегляди по домовленості.

Бориса Гмирі вул., 6

Здається 2-кімнатна квартира по вул.Б.Гмирі 9в. У квартирі виконаний капітальний ремонт, укомплектована всім необхідним, є окрема пральна, два балкони. З меблів: двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, розкладний диван, шафи-купе, столи, стільці. З техніки: 3 кондиціонери, бойлери, пральна машина автомат, плазмовий телевізор, холодильник, варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина, фільтр на воду, мікрохвильова піч, електричний чайник, праска, пилосос, посуд. Кухня вбудована у відмінному стані. Сан вузол роздільний із сучасним кахлем. Відмінно розвинена інфраструктура. Закрита територія. До метро Позняки 7 хвилин ходьби.

Бориса Гмирі вул., 9-В
1 - 24 из 33 результатов

Ищите квартиру по локации