Квартира має 2 кімнати та кухню площею 20 кв.м. Планування передбачає кухню-вітальню. Ремонт виконано за стандартом євроремонту. Вікна виходять на сонячну сторону. Опалення в квартирі індивідуальне газове, також встановлено теплу підлогу. Є газ. Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою. Наявні посудомийна машина, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, кондиціонери, пральна та сушильна машини. Можливе проживання з песиком. Код обєкту: 14579. Квартира розташована у новобудові ЖК Авалон Flex. Будинок має 9 поверхів. Квартира знаходиться в ближньому центрі міста. Поруч розташовані зупинки громадського транспорту. Квартира має два санвузли, один з ванною, інший з душовою кабіною. Є балкон та лоджія. Вікна виходять на сонячну сторону.

Оренда 2 кімнатної квартири, вулиця Мазепи, Авалон Flex

Кімнати ізольовані, вигоди роздільні. Є балкон та пластикові вікна. Квартира з косметичним ремонтом. Центральне опалення. Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою. Квартира здається для порядної та охайної сімї. Зручне розташування та хороша транспортна розвязка. Поблизу розташовані поліклініка, лікарня, школи, дитячі садки, супермаркети та продуктовий ринок.

владелец
Оренда двокімнатної квартири на вул. Мазепи

2 кім квартира із євроремонтом. Пропозиція від маклера. Співпрацю не пропонувати.

Мазепи вул., 23

Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт косметичний. Кімнати ізольовані. Центральне опалення, бойлер, центральна каналізація, центральний водопровід, електрика, газ. Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою, включаючи електрочайник, холодильник, варильну панель, праску, мікрохвильову піч, духову шафу, плиту, пилосос та пральну машину. Також є телевізор та меблі на кухні. Оренда квартири. Будинок обладнаний ліфтом. Є гостьовий паркінг та паркувальне місце. Поруч асфальтована дорога. Квартира має балкон та лоджію. Доступний швидкісний інтернет та Wi-Fi.

Оренда 2-кім. квартири. вул. Мазепи
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Здається в оренду 1-к квартира преміум-класу, 43 м2, в НОВОБУДОВІ по вул. Мазепи, ТЦ Спартак. 3 поверх. Вишуканий дизайнерський ремонт, дорога техніка, якісні матеріали, індивідуальне опалення, багаторівнева водоочистка. Є паркінг для мешканців комплексу. Вартість: 650 дол. За деталями телефонуйте. Додатково: Система опалення: Індивідуальне газове. Ремонт: Євроремонт. Меблювання: З меблями. Побутова техніка: Посудомийна машина, Холодильник, Варильна панель, Мікрохвильова піч, Духова шафа. Мультимедіа: Телевізор. Комфорт: Кондиціонер, Підігрів підлоги, Меблі на кухні, Душова кабіна

Пропозиція оренди 1 кім. квартири+кухня-студія, вул. Мазепи, НОВОБУД

Квартира має косметичний ремонт. Санвузол роздільний. Квартира підключена до центрального опалення, центральної каналізації, електрики, газу та центрального водопроводу. Є вивіз відходів. Квартира обладнана холодильником, варильною панеллю та духовою шафою. Квартира здається в оренду на тривалий термін. Квартира має зручне розташування з асфальтованою дорогою. Квартира дуже тепла і затишна. Є балкон і лоджія.

Довготривала оренда однокімнатної квартири на вул Мазепи

Квартира чеського планування з роздільним плануванням та євроремонтом. Квартира має централізоване опалення та газопостачання. Квартира укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою. Будинок чеського типу. У квартирі є кабельне та цифрове телебачення.

Оренда 1-кім. квартири вул. Мазепи

Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано за євростандартом, що свідчить про високу якість оздоблення. У всіх приміщеннях встановлено підігрів підлоги. Опалення квартири індивідуальне газове, забезпечується двофункційним газовим котлом. Встановлено лічильники. Квартира повністю мебльована та обладнана всією необхідною побутовою технікою. Зокрема, є холодильник, посудомийна машина, пральна та сушильна машини, електродуховка, мікрохвильова піч, плита та пилосос. Також встановлено два великих плазмових телевізори та потужний інверторний кондиціонер. Оренда тривала. Домашніх улюбленців не допускають. Житловий комплекс АВАЛОН ФЛЕКС - це закритий комплекс бізнес-класу з завершеним ландшафтним дизайном та власною інфраструктурою. Територія охороняється. Розташований на початку вулиці Мазепи, комплекс знаходиться всього за 200 метрів від ТЦ Спартак, де розташовані СІЛЬПО, МУЛЬТИПЛЕКС та СПОРТЛАЙФ. Центр Львова знаходиться в декількох зупинках громадського транспорту. Квартира вирізняється свіжим та повністю завершеним дизайнерським ремонтом, продуманим плануванням та підігрівом підлоги у всіх приміщеннях. Встановлено потужний інверторний кондиціонер. Житло розташоване в безпечній новобудові.

Оренда 3к квартири в новобудові у Львові (ЖК АВАЛОН ФЛЕКС)

Ищите квартиру по локации