Квартира має сучасний ремонт та зручне планування із зонованою площею, гардеробом, відокремленою спальною зоною та просторою кухнею. Тепла підлога розташована на кухні та в санвузлі. Квартира обладнана централізованим гарячим водопостачанням, автономним опаленням та лічильниками. Квартира укомплектована сучасними меблями та побутовою технікою, включаючи кондиціонер та радіатор опалення на просторому балконі. Квартира здається акуратним людям на тривалий термін. Вартість оренди становить 15 тис. грн. плюс комунальні послуги. Договір оформлюється через агентство нерухомості. Квартира розташована на вулиці Шкільній. Просторий балкон обладнаний підлогою з підігрівом, кондиціонером та радіатором опалення. Тепла підлога також є на кухні та в санвузлі. Квартира зручна для комфортного проживання 1 людини або сімї з 2-х осіб.

Оренда. Простора 1-кімн. квартира на Шкільній, 3/9.

Довгострокова оренда.

власник
Довгострокова оренда 1к Квартира Шкільна вулиця

Здається в оренду 2-кімнатна квартира по вул. Шкільна, Олександрівського району. Загальна площа – 112,94 м², квартира розташована на 2-му поверсі 10 поверхового будинка, має 2 балкони. Планування: простора кухня-вітальня з зоною приготування їжі та відпочинку, з площею 57,5 м2, головна спальня з великою шафою, дитяча кімната, великий санвузол з ванною та душовою кабиною. та окремо санвузел з пральною машиною. Оснащення та зручності: індивідуальне опалення, газ, кондиціонер, посудомийна машина. Апартаменти повністю укомплектовані всіма необхідними меблями, побутовою технікою та приладдям — усе готове для комфортного проживання. Будинок та район: сучасний житловий будинок , поруч супермаркети, магазини, аптеки, школи та дитячі садки.зручне транспортне сполучення з центром міста. Оплата- 40000.00 грн.+ залогова сума в розмірі місячної оплати та 50% АН.

Шкільна вул. (Героїв Сталінграда), 555

Квартира має суміжний санвузол. Стан ремонту не вказано, але зазначено, що квартира здається з меблями та технікою. Квартира здається з меблями та технікою. Квартира здається порядним людям, сімям, цивільним. Доступна з 1 квітня. Центр міста. Поряд є необхідна інфраструктура.

Оренда 2к квартири по вул.Шкільна М.Запоріжжя

Шукай квартиру по локації