Квартира має окремі кухню, спальню та вітальню. Планування роздільне. Санвузол суміжний. Квартира світла, акуратна з якісним євроремонтом. Індивідуальне газове опалення, двоконтурний котел. Електрика від порту. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Здається на тривалий термін дорослим і відповідальним людям без тварин. Новий малоповерховий будинок 2011 року побудови витриманий у стилістиці історичного центру Одеси. У вестибюлі є невелике кафе. У будинку є консьєрж. Нижні поверхи займають офіси. У кроковій пятихвилинній доступності знаходяться Катерининська площа, провулок Маяковського, Грецький сквер, Тещин міст. У десяти хвилинах пішки - Дерибасівська та Міський сад. Вікна виходять у тихий зелений двір.

владелец
Двухкомнатная, евроремонт, Военный спуск, центр, От собственника.

Квартира з євроремонтом. Планування включає кухню-студію, спальню та гардеробну. Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною технікою. Квартира здається на тривалий термін. Дозволено проживання з маленьким песиком вагою до 10 кг. ЖК "Шах Наме" розташований у центрі міста. Поблизу знаходяться Сабанеєв міст та Приморський бульвар.

СВЕТ ВСЕГДА! Срочно сдам квартиру в ЖК"Шах Наме", Военный спуск. Центр

Аренда трех комнатной квартиры в современном автономном доме "Шах-Намэ", на Военном спуске. Квартира с ремонтом, комнаты раздельные, два балкона, с/у раздельный, ванна. Есть свое парковочное место в паркинге. Рядом есть всё для комфортной жизни - все достопримечательности Одессы в пешей доступности: в 5 минутах - Дерибасовская, театр оперы и балета, Городской сад, торговые центры, кафе и рестораны. цена 450у.е + коммунальные услуги + залог

Військовий узвіз, 5/1

Квартира має роздільний санвузол, 2 балкони та комору. Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою. Є газова плита, кондиціонери, ліжко, посуд та інше. Квартира здається на довгостроково. Можливе проживання з тваринами. Вільна. Малоквартирний будинок з підземним паркінгом. Є облаштоване укриття та генератор. Світло не вимикають. Квартира розташована в самому центрі Одеси. Квартира тристороння з красивим видом на місто. Підключено WI FI (оптоволокно).

генератор
Довгострокова оренда 3к Квартира Військовий узвіз
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира має зручне планування з кухнею-вітальнею площею 24 кв. м. та окремою спальнею площею 16 кв. м. Є балкон, оригінальна лоджія-еркер та просторий хол. Санвузол роздільний з великою душовою кабіною. У квартирі виконано відмінний сучасний ремонт. Квартира має автономне опалення (електричний котел), бойлер, інтернет та Wi-Fi. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Є двоспальне ліжко, зручний розкладний диван, шафи, кондиціонери, пральна машина, варильна панель, мікрохвильова піч, плазмові телевізори. ЖК «Шахнаме» - красивий новий будинок з підземним паркінгом та охороною. Квартира розташована в історичному центрі Одеси біля Катерининської (Європейської) площі, Приморського бульвару та за два кроки від Дерибасівської. Квартира має красивий вид на місто.

Довгострокова оренда 1к Квартира Військовий узвіз

Офіс з ремонтом поділено на зони: окремий санвузол, два окремих кабінети та виділене місце під кухню. У санвузлі встановлено бойлер. Офіс укомплектований кондиціонерами. Будинок оснащений чіпами та знаходиться під охороною.

Довгострокова оренда 2к Квартира Військовий узвіз

Ищите квартиру по локации