Квартира дуже тепла і затишна. Квартира повністю мебльована і укомплектована технікою. Всі меблі та техніка, які видно на фото, залишаються в квартирі. Квартира здається в довгострокову оренду. Поблизу розташовані дитячий садок, школи та автостоянка.

Довгострокова оренда 2к Квартира Олександра Щербакова вулиця

Квартира напівпорожня, але є меблі та техніка. Можна завезти свої меблі та техніку. Можливе проживання з домашніми тваринами: котиками, середніми песиками (до 25 кг) та маленькими песиками (до 10 кг). Квартира розташована поруч з парком Глоби та центром міста.

Вакуленчука, 1 кім Центр поруч Реальна Можна завезти свої меблі

Квартира двокімнатна з окремими житловими кімнатами. Стан радянський охайний, без плісняви та не прокурена. Квартира укомплектована меблями, включаючи 2 дивани, ліжко, меблеву стінку, шафу, 2 столи та стільці. Також є побутова техніка: газова плита, бойлер, пральна машина-автомат, холодильник, пилосос та телевізор. Оплата здійснюється при заселенні за 2 місяці (перший і запоручний місяць). Вартість послуг ріелтора 6000 грн одноразово. Будинок, де немає відключення світла. Середній безпечний та зручний поверх. Квартира розташована в середині проспекту Олександра Поля, на кутку вулиці Щербакова. Поблизу знаходяться магазини, супермаркети та зупинки громадського транспорту. До центру міста 17 хвилин їзди.

Довгострокова оренда 2к Квартира Олександра Щербакова вулиця

Квартира має суміжне планування з прохідними кімнатами. Санвузол суміжний. Ремонт у житловому стані. Квартира має централізовану систему опалення. Квартира з меблями. Комісія за оренду становить 100%%. Квартира здається в оренду охайним орендарям без домашніх тварин та шкідливих звичок. Тип будинку - хрущовка. Район проспектів Б. Хмельницького та Поля. Гарна інфраструктура та транспортна розвязка.

Аренда! 2к. квартира Вакуленчука б. Хмельницкого  Кирова проспект
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Двухкомнатная Квартира по пр. Б. Хмельницкого, адрес Вакуленчука 1. Рядом магазины, аптеки, транспорт. До Центра на общественном транспорте 10 минут. Второй Этаж, Окна во двор. Комнаты Смежные - Зал проходной. Газовая Колонка, Газовая Печь. Косметический ремонт, Металлопластиковые окна, пол - линолеум, ванна в кафеле, балкон застеклён. Мебель вся необходимая - смотрите фото Техника : Колонка, Стиральная Машина, Холодильник. Без Животных Цена 9 000 грн + коммуналка

Олександра Щербакова вул. (Вакуленчука), 1

Три окремі кімнати. Квартира з центральним опаленням. Квартира мебльована та укомплектована необхідною технікою, зокрема холодильником і пральною машиною.

Здам 3-к квартиру, район пр. Богдана Хмельницького

Шукай квартиру по локації