Код обєкта 8643 Здається стильна однокімнатна смарт-квартира з євроремонтом, яка ідеально підходить для комфортного життя. Квартира повністю мебльована та оснащена всім необхідним для вашого комфорту. У квартирі є сучасна побутова техніка: електрочайник, холодильник, варильна панель, плита, пральна машина, мікрохвильова піч. Для вашої зручності передбачено швидкісний інтернет та кабельне цифрове телебачення. У санвузлі встановлена душова кабіна, що додає зручності у повсякденному користуванні. Приміщення оснащене кондиціонером, який забезпечить комфортний мікроклімат у будь-яку пору року. Будинок знаходиться у тихому районі, всього за 3 хвилини пішки від ТРЦ "Французький бульвар". Затишний двір з охороною та відеоспостереженням забезпечить вам спокій та безпеку. Чистий підїзд доповнює загальне враження охайності та комфорту. Ціна оренди : 4500 + комунальні послуги. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, затишок та безпеку в поєднанні з вигідним розташуванням!

Ковалівська вул. (Бестужева), 11в

Квартира з капітальним ремонтом. Планування квартири не вказано. Ліфт працює. Інформація про опалення, водопостачання та електрику відсутня. Квартира укомплектована всіма необхідними меблями та технікою. Умови здачі квартири не вказані. Квартира розташована в ЖК Бестужевские Сады. Будинок 7-ми поверховий, ліфт працює. Поруч метро Захисників України, магазини, ТЦ, дитячі садки та школи, зупинка транспорту. Відмінна пропозиція.

1к.19м2 Київська (Киевская, ЖК Бестужевские Сады, Барабашова) 126884

Квартира-студія з дизайнерським ремонтом. Квартира повністю мебльована та оснащена технікою, зокрема холодильником, пральною машиною, бойлером, мікрохвильовою піччю, варильною поверхнею, кондиціонером та телевізором. Додатково сплачуються комунальні послуги. Новобудова 2020 року. ЖК має закриту територію, ліфт, зону барбекю та відеонагляд. Квартира розташована поблизу станції метро Захисників України та Київська, до яких можна дійти пішки за 15-20 хвилин.

Здаємо 1 кімнатну квартиру, ЖК Бестужевскі Сади

Квартира-студія з євроремонтом. Санвузол суміжний. Є душова кабіна. Опалення забезпечується власною котельнею. Централізоване водопостачання та каналізація. Електрика, вивіз відходів. Квартира повністю укомплектована меблями та всією необхідною побутовою технікою: електрочайник, холодильник, мікрохвильова піч, плита, пральна машина. Також є меблі на кухні та гардероб. Довгострокова оренда, можлива оренда на місяць. При заселенні на короткий термін (місяць або більше) оплачується перший місяць, заставний місяць та комісія 50%%. Оформлення договору. Додатково оплачуються комунальні послуги (приблизно 800 грн влітку, 1200 грн взимку). Перегляд та заселення за домовленістю. Не заселяємо у суботу та неділю. Житловий комплекс «Бестужевские Сады» розташований у тихому, зеленому районі старого центру Харкова з добре розвиненою інфраструктурою. На території ЖК є ландшафтний дизайн, лавочки, великий дитячий майданчик, наземний паркінг під відеонаглядом, власна електропідстанція та кришна котельня. У пішій доступності від житлового комплексу знаходиться ТРЦ «Французский Бульвар». Станції метро Защитников Украины, Академика Барабашова, Киевская розташовані в 20-30 хвилинах ходьби. Поруч є зупинки громадського транспорту, школа, гімназія, дитячий садок, супермаркет, аптеки, ринок, поліклініка. У квартирі встановлено кондиціонер. Є швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi. Передбачено гостьовий паркінг.

Сдам студию.Французский бульвар.Защитников Украины.Киевская.Барабашова
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира з ремонтом. Додатково оплачуються всі комунальні послуги. Квартира повністю укомплектована для комфортного проживання. Є меблі на кухні. Побутова техніка включає холодильник і пральну машину. Мультимедійні можливості забезпечені швидкісним інтернетом, телевізором і Wi-Fi. Також є кондиціонер. ЖК "Бестужевські Сади" розташований біля ТРЦ "Французький бульвар".

Здам квартиру-студію, ЖК Бестужевские Сады Перша здача!

Затишна, світла та охайна квартира з гарним ремонтом. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. У наявності: розкладний диван, велика шафа-купе, стіл та два стільці, телевізор, пральна машина, бойлер, мікрохвильовка, холодильник. ЖК "Бестужевські сади" У пішій доступності розташовані ТРЦ Французький бульвар та трамвайна зупинка. Також поблизу є спортивний майданчик. Квартира вільна та готова до заселення. Завдяки компактності квартири все знаходиться під рукою і її швидко та легко прибирати.

Довгострокова оренда 1к Квартира Ковалівська (Бестужева) вулиця ЖК Бестужевские сады

Квартира повністю обладнана всім необхідним для життя.

владелец
Довгострокова оренда 1к Квартира Ковалівська (Бестужева) вулиця ЖК Бестужевские сады

Квартира-студія, 2-х рівнева. У гарному стані. Квартира укомплектована необхідними меблями та технікою. Розглядаємо пару або одну особу без тварин.

Довгострокова оренда 1к Квартира Ковалівська (Бестужева) вулиця ЖК Бестужевские сады

Квартира з євроремонтом. Квартира повністю укомплектована меблями і технікою. Перша здача в оренду. Квартира здається для однієї людини або пари.

Довгострокова оренда 1к Квартира Ковалівська (Бестужева) вулиця ЖК Бестужевские сады

Ищите квартиру по локации