Квартира має хороше планування та знаходиться на комфортному поверсі. Ремонт - євроремонт. Система опалення централізована. Квартира здається з меблями. Комісія 50%%. Поруч ринок, магазини. Ботанічний сад у пішій доступності. Зручна транспортна розв’язка — швидкий доступ до центру міста. Тиха локація. До метро Звіринецька — кілька хвилин.

Оренда 1-к квартири на Печерську | м. Звіринецька | Бастіонна

Будинок біля Ботанічного саду,вікна на Ботсад,в підїзді ремонт.Ліфт новий,цегляний,кухня виходить на Бастіонну вулицю.Санвузол окремий,дві великі лоджіїї. Новий холодильник та пральна машина.Довгостроково.

Бастіонна вул., 15

До вашої уваги пропонується в оренду супервидова, 1-кімнатна квартира (35м2) Печерск, з чудовим видом на центр Києва 7 поверх хорошого цегляного будинку Спецпроект 80-х У квартирі виконаний ремонт - перша здача, ванна, кондиціонер, ліжко, бойлер, посудомийка, телевізор, зручний балкон. Парадне та ліфт в гарному стані; ст.м"Дружби народів" (Звіринецька) - 5 хвилин, поряд спорткомплекс "Юність", сквер, Звериницький монастир, дитячі садки та школи на вибір, аптеки, банки, кафе та ресторани. Поруч: Ботанічний сад ім. Гришка, школа, дит.садок, військовий ліцей, Нац.академія педагогічних наук, басейн, Бізнес-центр IQ, затишні кафе, маркет, ст.метро Дружби Народів 5 хвилин пішки Є відео - по запиту Ключі на руках запрошуємо на перегляди. 3.1.5.9.1.7.3.4.6.5.4.4

Бастіонна вул., 1/36

Оренда 2к квартири в печерському районі, Київ, вул.Бастіонна 15. Є ліфт, транспорт: ст.М"Дружби Народів", поруч Ботанічний сад, спеціалізована школа №88. Квартира на 3-му поверсі, площа: 85,0\59,1\5,8, с/в-2. Квартира поруч з ботанічним садом, в гарному стані. Двостороннє планування, дві окремі спальні кімнати, кухня-студіо, два санвузли, балкон і комора. Квартира з ремонтом, металопластикові вікна, паркет, кахель, вбудована кухня, меблі. Є бойлер, газова плита. Гарний вид з вікон. Поряд ботанічний сад, магазин, ринок, зупинка громадського транспорту, ст.М Звіринецька 10 хв пішки. Квіартира вільна, перегляди по домовленності.

Бастіонна вул., 15
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Бастіона,4 Квартира площею 65 кв.м розташована на 2/3 поверсі . В квартирі: кухня - вітальня , спальна кімната з виходом на балкон ( обладнане місце для роботи), с/у ( душова кабіна ), передпокій . В квартирі : підігрів підлоги , за новий котел на горячу воду , інтернет - оптоволокно, система сигналізації, камера перед входом.

Бастіонна вул., 4

Ищите квартиру по локации