В оренду пропонується світла, простора квартира у самому центрі столиці. Квартира тільки після ремонту. Поанування: -кухня-вітальня -спальня -кімната вільного призначення -гардеробна кімната У квартирі є все для вашого комфортного проживання! -санвузол

Левандовська вул. (Аніщенка), 14

Здається 3-к. квартира з ремонтом за адресою вул.Левандовська, 14 на 7 поверсі 14-поверхового будинку. В квартирі є кухонний гарнітур, двоспальне ліжко, диван двоспальний, шафа купе. Квартира повністю укомплектована технікою : холодильник, пральна машина, газова плита, мікрохвильова піч, , кондиціонер. Локація: центр міста, поруч Маріїнський парк та парк Вічної Слави, Kyiv Food Market, ресторани, кавʼярні, фітнес центри та вся інфраструктура центру Києва. Ціна оренди 23000 гривень.

Левандовська вул. (Аніщенка), 14

Квартира має роздільне планування, що включає дві окремі кімнати, велику вітальню з натуральним каміном, окрему зону кухні, суміжний санвузол з ванною та душовою, балкон та кладову. Ремонт виконано за євростандартом. Квартира обладнана автономним газовим опаленням, що забезпечує тепло та гарячу воду навіть під час відключень. Встановлено фільтри для очищення та помякшення води. Також є підігрів підлоги та зоноване освітлення. Передбачено джерело додаткового живлення для квартири. Квартира повністю укомплектована якісними меблями та технікою провідних брендів. Серед них: 2 холодильники, варильна панель, духова шафа, мікрохвильова піч, кавомашина, посудомийна та пральна машини, мультиварка, гриль. У всіх кімнатах встановлені кондиціонери та телевізори. Є двоспальне ліжко, великий розкладний диван з якісним матрацом, а також багато місця для зберігання речей. Квартира здається в оренду. Відеоогляд надається за запитом. Будинок цегляний, царський, після повної реконструкції, малоповерховий (4 поверхи), що забезпечує тишу та приватність. Встановлено поліцейську сигналізацію та систему відеоспостереження. Є елементи системи «розумний будинок». Квартира розташована в центрі міста, поруч з метро Арсенальна (3 хв пішки). Поблизу знаходяться Маріїнський парк та парк Вічної Слави, Kyiv Food Market, ресторани, кавярні та фітнес центри, що забезпечує доступ до всієї інфраструктури центру Києва. Квартира має дизайнерський ремонт, натуральний камін, автоматичні штори blackout, швидкісний інтернет з безперебійником. Є окрема зона відпочинку з автоматизованим акваріумом, каміном та зимовим садом на балконі. Вікна виходять у тихий двір.

3К, 120м2, Левандовськог 5, Арсенальна,  Печерськ, Автономне опалення

Ищите квартиру по локации