Оренда частина будинку на Княгині Ольги, 2 кімнати ізольовані, є можливість припаркувати авто, спільний двір на 3 сімʼї, є альтанка для спільного використання, оплата разом з комунальними крім води,світла та інтернету.

Княгині Ольги вул., 100

Здаються в оренду одна кімната в особняку з власним закритим подвір’ям у чудовій локації — вул. Княгині Ольги, навпроти ЖК «Добра Оселя». У будинку: • одна ізольована кімната • диван можна замінити на ліжко • індивідуальне газове опалення • два санвузли (ванна та душ) • повністю облаштована кухня з посудомийною машиною • вся необхідна побутова техніка • обжитий, доглянутий будинок — заходь і живи Територія: • власне закрите подвір’я • можливість паркування автомобіля • альтанка для відпочинку Покази — за домовленістю Для однієї особи 400 є , можливий торг

Княгині Ольги вул., 29

Квартира є двоповерховою. Стан квартири дуже добрий, зроблено євроремонт. Перший рівень включає вітальню, кухню та санвузол, другий рівень - 2 спальні та санвузол. Квартира має індивідуальне газове опалення. Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою для комфортного проживання. Квартира є частиною будинку з власним подвірям, де можна припаркувати 2 автомобілі. Чудова локація, поруч є вся необхідна інфраструктура. До центру 15-20 хвилин. Також є парк з озером.

Оренда 3кім. квартири(частина будинка) по вул. Княгині Ольги

Будинок має якісний сучасний ремонт, світлий інтерєр у нейтральних тонах та продумане планування. Просторі кімнати з великими вікнами забезпечують багато природного світла. Спальні зручні та затишні. Санвузли сучасні та охайні. Система опалення індивідуальна газова. Автономність при блекауті забезпечується роботою інтернету та водопостачання. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ та центральний водопровід. Кухня повністю укомплектована побутовою технікою, зокрема пральною машиною, холодильником, варильною панеллю та мікрохвильовою піччю. Спальні обладнані комфортними ліжками та шафами. Будинок здається з меблями. Будинок здається на довготривалу оренду. Не допускаються домашні улюбленці. Підійде для сімї або пари, які цінують комфорт і простір. Будинок теплий, доглянутий, повністю готовий до проживання. Має автоматичні ворота, огорожу та гараж. Є місце для паркування авто. Будинок розташований у тихій локації, але поруч є вся необхідна інфраструктура: магазини, супермаркети, громадський транспорт. Зручний виїзд у центр міста. Будинок має балкон та душову кабіну. Доступний швидкісний інтернет та Wi-Fi. Є підсобні приміщення.

Оренда  будинку Княгині Ольги  з гаражом

Ищите дом по локации