Квартира з євроремонтом. Санвузол роздільний. Квартира обладнана автономним газовим опаленням. Квартира мебльована. Також у квартирі є техніка. Дозволено проживання з маленьким собакою вагою до 10 кг та котиком. ЖК має свій двір, місце для паркування автомобіля та басейн.

4-К Зыгина, Дом

Оренда двоповерхового будинку м-н Рибці Орієнтир - магазин креолка Просторий будинок, 5 окремих кімнат. На першому поверсі 3 окремі кімнати, кухня, санвузол, пральна кімната На другому поверсі 2 окремі кімнати з балконами Перед будинком є місце для двох авто Індивідуальне газове опалення Місячна ціна оренди будинку 24 000 грн + комунальні послуги Умови заселення оплата за перший місяць + страхова сума Послуги АН 50% від місячної оплати, одноразово. Додаткова інформація та запис на перегляд за телефоном.

Володимира Степанюка вул.

Частина будинку з євро-ремонтом. Натяжні стелі, на підлозі ламінат. Встановлені якісні міжкімнатні двері та металопластикові вікна. Санвузол суміжний. У кімнаті є двоспальне ліжко, комод і шафа для речей. В іншій кімнаті - диван, що розкладається. Також є електрочайник, холодильник, газова плита, духова шафа, мікрохвильова піч, пральна машина. Опис ЖК або будівлі: Закрита територія під відеоспостереженням з клумбами. Є місце під авто. Дуже тихе місце. Тихі сусіди.

Євроремонт. Центр Міста. вул. Чапаєва. Закритий Двір з Клумбами.

Просторий 2-поверховий будинок з 5 кімнатами, 2 ванними, кухнею, повністю мебльований і оснащений усією необхідною технікою. Встановлені сонячні панелі. На території 15 соток — фруктовий сад, зона барбекю, навіс на 2 авто, автоматичні ворота. Ідеальний варіант для комфортного проживання родини. Дзвоніть для перегляду!

Фруктова, 8

Выберите расположение дома

Ищите дом по локации